Fabularny przewodnik po nieruchomości wolnostojącej - zdjęcie Fabularny przewodnik po nieruchomości wolnostojącej - zdjęcie Fabularny przewodnik po nieruchomości wolnostojącej - zdjęcie

Średnia ocena

116 oddanych głosów

8.5 / 10

Fabularny przewodnik po nieruchomości wolnostojącej

O spektaklu:

„Jeden z najlepszych odcinków w historii (...). Skromne, zabawne i absurdalne, jak polska rzeczywistość.” – ***** Polityka

W „Fabularnym przewodniku po nieruchomości wolnostojącej” sceniczny poradnik Klubu Komediowego zatacza pełne koło. Bohaterów pierwszego odcinka spotkamy po latach jako parę, która tkwiąc w separacji, odkrywa, że najtrwalszym balsamem dla martwej relacji jest kupione na niekorzystny kredyt mieszkanie. Spłata ostatniej raty to przepustka do wolności, od której dzieli już tylko kilka drobnych formalności. Trudności spiętrzą się w serii scen, skeczy i piosenek, pośród walki o władzę nad wspólnotą mieszkaniową, nieodebranych z poczty wezwań, seansów spirytystycznych i tajemniczego dyspozytora numerków.

„Fabularny przewodnik po…” to serial sceniczny produkowany przez Klub Komediowy. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Scenariusz i teksty piosenek: Michał Sufin i Błażej Staryszak

Reżyseria: Michał Sufin

Muzyka: Jacek Kita

Opinie naszych widzów (37)

 • 10.0/ 10

  Doskonały aktorsko - zwłaszcza panie - oraz całkiem niezły literacko.

  ur.....@po...st.pl / 10 December 2017

 • 10.0/ 10

  Przezabawny! Dobra gra aktorska! Polecam!

  ma.....@gm...il.com / 06 November 2017

 • 10.0/ 10

  Niesamowita rozrywka, swietna gra aktorska

  ma.....@....pl / 28 October 2017

 • 10.0/ 10

  Swietna gra, warunki wokalne. bardzo wyrownany zespol aktorski na wysokim poziomie. Znakomity tekst. Jedna z najlepszych komedii jakie widzialam.

  mo.....@gm...il.com / 27 October 2017

 • 10.0/ 10

  Fenomenalny wieczór. Aż policzki i brzuch bolą od ciągłego śmiechu. Ogromne podziękowania dla aktorów i twórców za przygotowanie spektaklu. To mój drugi odcinek fabularnego przewodnika, żałuję że nie widziałam poprzednich części.

  ko.....@....pl / 27 October 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena

27.12 / 20:00

27.12 / 17:00

Gatunek: Komedia
8.8
Średnia ocena
Polecam! Cezary Żak i Artur Barciś jak zwykle rewelacyjni. Uwielbiam Ich!
- Wioletta

15.01 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Dwie godziny fantastycznej zabawy, Pani Lipińska rewelacyjna - kunszt aktorstwa na najwyższym poziomie
- Dorota

26.12 / 19:15

27.12 / 19:15

+ dostępnych 8 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Solidna dawka śmiechu gwarantowana!
- Agata

Jutro / 19:00

Gatunek: Monodram
8.9
Średnia ocena
Rewelacja pod każdym względem, popłakałem się ze śmiechu kilka razy. Gra aktorska na najwyższym poziomie, polecam bardzo!
- Lucjan

Dziś / 20:00

Gatunek: Komedia
Kup bilet