Dwaj Panowie - zdjęcie

Średnia ocena

173 oddanych głosów

8,5 / 10

Dwaj Panowie

Najpopularniejszy wrocławski duet improwizowany gościnnie w Klubie Komediowym. Dwaj Panowie to gęste relacje między postaci, zaskakujące sytuacje i dawka komedii na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Aktorzy zagrają spektakl bez przygotowanego scenariusza, gotowych postaci i żadnych wcześniejszych założeń – czysta improwizacja!

Dwaj Panowie to:

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 i 2016 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater, Second City oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze oraz Teatrem Lalki i Aktora w Opolu.

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi . Prowadzi warsztaty z teatru improwizacji oraz improwizacji w biznesie. Laureat największych festiwali komediowych w kraju (PAKA, Szpak, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mulatka). Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku.

Opinie naszych widzów (53)

 • 10,0/ 10

  Mistrzowie komedii. Jedni z lepszych w kraju.

  ba.....@gm...il.com / 09 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Byłem już 4 razy na improwizacji "Dwóch Panów". Mimo, że jak się wejdzie na profil Mateusza na fb to pierwsze, co można wywnioskować, to że to pierwszy lepszy lewag bezbek, to nie zmienia faktu, że zarówno Mateusz jak i Artur to mistrzowie improwizacji! Jedna sprawa to ich umiejętności artystyczne, druga humor i inteligencja, a trzecia wyczucie - panowie jak się nabijają z kogoś, to sprawiedliwie :D kolejny świetny występ, na pewno jeszcze nie raz dla "Panów" tu przyjdziemy. Antek Syrek - Dąbrowski również świetnie się wgrał w drugie impro.

  ma.....@....pl / 25 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Oburzająco dobre wykorzystanie potencjału komediowego Judasza, Ewangelii i oczyszczenia świątyni przez Jezusa. 10/10

  pr.....@gm...il.com / 25 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniała energia między Panami :) Bardzo warto zobaczyć, ja widziałam już trzy spektakle, każdy bardzo inny, ale każdy dopracowany w każdym wątku. Nie przegapię kolejnych, polecam serdecznie :)

  ka.....@gm...il.com / 29 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniali improwizatorzy; zabawni, inteligentni i wrażliwi. Piękne połączenie! Bardzo dobrze się bawiłam!

  ma.....@ya...oo.com / 28 stycznia 2019

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

26.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Błyskotliwy dowcip, podany w prostej i niekrępującej formule. Świetne widowisko!
- Maciej

Dziś / 23:15

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,3
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

30.05 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,5
Średnia ocena
Świetny, energetyczny performance od pierwszej do ostatniej minuty!
- Aleksandra

Dziś / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,6
Średnia ocena

Jutro / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.