Dwaj Panowie - zdjęcie

Średnia ocena

183 oddanych głosów

8,5 / 10

Dwaj Panowie

Najpopularniejszy wrocławski duet improwizowany gościnnie w Klubie Komediowym. Dwaj Panowie to gęste relacje między postaci, zaskakujące sytuacje i dawka komedii na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Aktorzy zagrają spektakl bez przygotowanego scenariusza, gotowych postaci i żadnych wcześniejszych założeń – czysta improwizacja!

Dwaj Panowie to:

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 i 2016 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater, Second City oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze oraz Teatrem Lalki i Aktora w Opolu.

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi . Prowadzi warsztaty z teatru improwizacji oraz improwizacji w biznesie. Laureat największych festiwali komediowych w kraju (PAKA, Szpak, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mulatka). Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku.

Opinie naszych widzów (60)

 • 10,0/ 10

  Wspaniali Dwaj Panowie. Wspaniali. W pierwszej części (bez gościa) bardzo mi się podobało niedopowiedzenie - do samego końca nie było wiadomo, czy w uniwersum bohaterów faktycznie istnieje Batman, czy facet przedstawiający się jako Bruce Wayne żyje w świecie fantazji. Kiedy obgadywałam to potem ze znajomą, ona uznała, że Panom zabrakło zgody na pomysł partnera, ale jak dla mnie to była zamierzona konwencja i była znakomita. Wykorzystanie przezroczystych ścian barki, by widzieć odbicie partnera i szybko skumać, co robi - genialne. :) Co do części drugiej (z gościem), czapki z głów za dwie rzeczy: rozruszanie Purca (chyba pierwszy raz w życiu widziałam go w takiej szalonej postaci! Bjorn ftw!) i fantastycznie pokazane toksyczne relacje w wielkiej firmie, gdzie szef gnębi podwładnego, szef szefa gnębi szefa i tak dalej aż po Bjorna. ;) Miałam nadzieję na klamrę i powrót do biednego Czarka pod koniec, ale zrobiliście inną, ciekawszą klamrę i przeszliście od kandydata do pracy, który chciał zniszczyć od środka koncerny paliwowe, po samą żonę prezesa (prezesów), która chce zniszczyć od środka koncerny paliwowe. Super! Bądźcie częściej w Warszawie! Albo w ogóle, po prostu, bądźcie w Warszawie. Zawsze. I weźcie tego trzeciego, z którym robicie dresiarzy. Kocham was!

  ad.....@gm...il.com / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Było cudnieeee!

  iw.....@gm...il.com / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle klasa! Jeden z najlepszych impro-duetów w Polsce. Gwarancja dobrej zabawy :)

  an.....@gm...il.com / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  BATMAN JEST WSROD NAS!

  dj.....@....pl / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Fenomenalny!

  da.....@gm...il.com / 27 maja 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena
Niesamowity talent. Prawdziwa dawka niewymuszonego śmiechu w miłym towarzystwie!
- Ewelina

20.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,9
Średnia ocena
Super zabawa i fajna interakcja z publicznością
- Maja

12.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.