Dwaj Panowie - zdjęcie

Średnia ocena

183 oddanych głosów

8,5 / 10

Dwaj Panowie

Najpopularniejszy wrocławski duet improwizowany gościnnie w Klubie Komediowym. Dwaj Panowie to gęste relacje między postaci, zaskakujące sytuacje i dawka komedii na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Aktorzy zagrają spektakl bez przygotowanego scenariusza, gotowych postaci i żadnych wcześniejszych założeń – czysta improwizacja!

Dwaj Panowie to:

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 i 2016 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater, Second City oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze oraz Teatrem Lalki i Aktora w Opolu.

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi . Prowadzi warsztaty z teatru improwizacji oraz improwizacji w biznesie. Laureat największych festiwali komediowych w kraju (PAKA, Szpak, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mulatka). Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku.

Opinie naszych widzów (60)

 • 10,0/ 10

  Wspaniali Dwaj Panowie. Wspaniali. W pierwszej części (bez gościa) bardzo mi się podobało niedopowiedzenie - do samego końca nie było wiadomo, czy w uniwersum bohaterów faktycznie istnieje Batman, czy facet przedstawiający się jako Bruce Wayne żyje w świecie fantazji. Kiedy obgadywałam to potem ze znajomą, ona uznała, że Panom zabrakło zgody na pomysł partnera, ale jak dla mnie to była zamierzona konwencja i była znakomita. Wykorzystanie przezroczystych ścian barki, by widzieć odbicie partnera i szybko skumać, co robi - genialne. :) Co do części drugiej (z gościem), czapki z głów za dwie rzeczy: rozruszanie Purca (chyba pierwszy raz w życiu widziałam go w takiej szalonej postaci! Bjorn ftw!) i fantastycznie pokazane toksyczne relacje w wielkiej firmie, gdzie szef gnębi podwładnego, szef szefa gnębi szefa i tak dalej aż po Bjorna. ;) Miałam nadzieję na klamrę i powrót do biednego Czarka pod koniec, ale zrobiliście inną, ciekawszą klamrę i przeszliście od kandydata do pracy, który chciał zniszczyć od środka koncerny paliwowe, po samą żonę prezesa (prezesów), która chce zniszczyć od środka koncerny paliwowe. Super! Bądźcie częściej w Warszawie! Albo w ogóle, po prostu, bądźcie w Warszawie. Zawsze. I weźcie tego trzeciego, z którym robicie dresiarzy. Kocham was!

  ad.....@gm...il.com / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Było cudnieeee!

  iw.....@gm...il.com / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle klasa! Jeden z najlepszych impro-duetów w Polsce. Gwarancja dobrej zabawy :)

  an.....@gm...il.com / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  BATMAN JEST WSROD NAS!

  dj.....@....pl / 01 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Fenomenalny!

  da.....@gm...il.com / 27 maja 2019

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,3
Średnia ocena
Świetne, na poziomie, klasa sama w sobie!
- Daria

08.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

10,0
Średnia ocena
Jak zwykle, prawie popłakałem się ze śmiechu
- Paweł

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet