Dubbingi: wersja reżyserska: The Room - zdjęcie Dubbingi: wersja reżyserska: The Room - zdjęcie

Średnia ocena

52 oddanych głosów

7,8 / 10

Dubbingi: wersja reżyserska: The Room

Kultowe filmy z oryginalną, zaskakującą ścieżką dialogową. Najdziwniejsze wersje klasyków filmowych improwizowane na żywo.

DUBBINGI: WERSJA REŻYSERSKA. Czyli czego nie wiedzieliście o kultowych filmach znanych reżyserów!

Dubbingi: Wersja reżyserska jest wieczorem improwizowanych na żywo dubbingów do krótkich klipów filmowych do kultowych filmów. Komicy z Klubu Komediowego docierają do pierwotnych wersji scen, odkrywają przed nami odrzucone ścieżki dialogowe, w końcu konfrontują nas z bolesną prawdą o największych filmowych dziełach.

Tym razem na warsztat weźmiemy najlepsze z najgorszych dzieł światowej kinematografii –  wybitne dzieło Tommy’ego Wisseau THE ROOM. Ten film to obietnica wartkiej akcji, złożonych postaci, rozbudowanej scenografii i znakomitej gry aktorskiej! Zobaczcie je w nowej, improwizowanej odsłonie.

Źródło zdjęcia:

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Chłopaki i dziewczyny jak zwykle rozwalili system :D Super zabawa, mega dużo śmiechu :)

  pa.....@gm...il.com / 20 marca 2018

 • 10,0/ 10

  śmieszne. pozdrawiam

  an.....@ho...il.com / 19 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Zoltan.

  fe.....@cy...ia.pl / 16 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Macie różę i wąchajcie!

  do.....@gm...il.com / 16 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Doskonale dubbingi, Kevin juz nigdy nie bedzie taki sam. Świetnie od pierwszej chwili do samego konca. Super!

  as.....@gm...il.com / 30 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle zabawnie i kreatywnie !!!

  ju.....@gm...il.com / 11 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Dubbingi rzondzom.

  je.....@gm...il.com / 01 grudnia 2017

 • 9,0/ 10

  Świetnie się bawiłem, aktorzy na prawdę dają radę z improwizacją na żywo!

  mi.....@....pl / 27 lutego 2018

 • 9,0/ 10

  Super zabawa. Naprawdę polecam Wszystkim.

  ko.....@....pl / 06 lutego 2018

 • 9,0/ 10

  Super! Uśmialiśmy się po pachy😁 Naprawdę fajny wieczór. Jeśli coś mogę dodać od siebie to jeszcze lepiej było by gdyby nie powtarzały się filmy bo są puszczane po 2 razy. Reakcja widza na ten sam obraz jest juz troszkę mniej ciekawa i mniej zaskakująca. Pozdrawiam!

  do.....@gm...il.com / 01 grudnia 2017

 • 5,0/ 10

  Trudno ocenić jednoznacznie. Był zdecydowanie najsłabszy spośród tych, na których byłem w Klubie. Sporo naprawdę błyskotliwie śmiesznych scen, ale też trochę żenady. Wulgaryzmy w przesadzonej ilości robią się niesmaczne. Ogólnie polecam Klub Komediowy, ale żeby się nie zniechęcić raczę zacząć od czegoś innego. Ja napewno będę wracał, ale postaram się baczniej przyglądać obsadzie (o ile będzie dostępna).

  sz.....@gm...il.com / 26 stycznia 2018

 • 1,0/ 10

  Dostaliśmy udaru z zażenowania, Bardzo fajnie, że robicie przerwy w połowie, mogliśmy wyjść, nie robiąc rabanu. Widowisko dla ćwoków, których bawi słowo "ruchać" wypowiedziane na głos do mikrofonu. PS. Jasną stroną wydarzenia był pan prowadzący.

  pi.....@gm...il.com / 17 marca 2018

 • 1,0/ 10

  Chodzę do klubu komediowego od pary lat. Byłam na Dubbingach po dłuższej przerwie i byłam mocno zawiedziona. Odnosze wrażenie że ci którzy byli smieszni, już odeszli aby robić karierę solową. Z 6ciu uczestników większość miała płynność mówienia na poziomie 5ciolatka (różnego rodzaju eeeee, mmm wcale nie sprawiają że jest smiesznie), oraz próbowali za pomocą przekleństw wypełnić braki w pomysłach na dowcipy. Nie zadziałało. Mam nadzieję że komicy którzy wzięli udział w Dubbingach są dobrzy w czym innym - na przykład w przedstawieniu z napisanym wcześniej scenariuszem - ale na pewno nie mieli odpowiedniego talentu, szybkości umysłu i bogatego słownictwa do improwizacji. Co mnie zdziwiło, to to, że ci ludzie, pracując razem, nie powiedzieli nigdy sobie nawzajem w trakcie prob, że improwizacja to nie ich działka. Domyślam się że są zespołem, i że trzeba się nawzajem wspierać, ale trzeba również być uczciwym w stosunku do siebie.

  bo.....@gm...il.com / 22 października 2017

Klub Komediowy - Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.