Dubbingi sejmowe - polityka na PRIMA APRILIS - zdjęcie

Średnia ocena

92 oddanych głosów
5 zainteresowanych osób

8,3 / 10

Dubbingi sejmowe - polityka na PRIMA APRILIS

Świat wielkiej i małej polityki w zupełnie nowej, dubbingowej odsłonie! Tego wieczoru politycy przemówią oryginalnym, niespodziewanym głosem...

Kto rządzi, kto nie rządzi, kto bardzo by chciał, a kto wolałby zrzec się funkcji? Co zrobi Putin, a czego nie zrobi Trump? Gdzie jest królowa i kto rządzi Kanadą? Gdzie jest Kanada? I jak wygląda polityczna scena w Ameryce Łacińskiej?

Jak wiele pytań, na które nie odpowiemy tego wieczoru! Ale podłożymy głosy pod polityków – dzięki czemu może ich wypowiedzi nie staną się bardziej logiczne, czy wiarygodne, ale na pewno oryginalne. Będziemy dubbingować fragmenty różnych debat i innych politycznych filmów – związanych z polityką i politykami, w gmachach parlamentów, na spotkaniach wyborczych, ale też w zwykłych sytuacjach, na ulicy, na działce, gdziekolwiek się pojawiają i dadzą nagrać.

Świat wielkiej i małej polityki w zupełnie nowej odsłonie! Bo o polityce pojęcia nie mamy i nie chcemy mieć.

Opinie naszych widzów (30)

 • 10,0/ 10

  Wszystko super , prowadzący się starał ale nie wychodziło

  ma.....@....pl / 09 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo pozytywne dubbingi , mi i mojemu chłopakowi uśmiech nie schodził z twarzy, super !

  ma.....@gm...il.com / 25 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  Oryginalne, świeże, .... niech żyje twórcza młodość

  mi.....@gm...il.com / 04 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl pełen humoru i ciekawych zwrotów, zdecydowanie godne polecenia, mega prowadzący wplatający elementy stand-up'u.

  ag.....@gm...il.com / 27 kwietnia 2017

 • 10,0/ 10

  Dubbing z Wałęsą arcy....

  gr.....@ne...da.pl / 05 marca 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

ul. Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

17.05 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,7
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

10.05 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

31.05 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Najlepszy do tej pory :)
- Anastazja

25.04 / 22:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,5
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

25.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.