Dubbingi niszczą: Wieczorynki - zdjęcie

Średnia ocena

33 oddanych głosów

7.5 / 10

Dubbingi niszczą: Wieczorynki

Wieczór dla fanów przewrotnych, zaskakujących i błyskotliwych dubbingów. Znane filmy i seriale już nigdy nie będą takie same.

Pasmo wieczorynek z zupełnie nową, zaskakującą ścieżką dubbingową!

Improwizatorzy będą na żywo podkładać głos do wyciętych klipów z dobranocek.

Opinie naszych widzów (8)

 • 10.0/ 10

  "Jesteś słodki jak sam Andrzej Blikle" to zdanie, które pamiętać będę przez lata. A oni takimi kawałkami karmili nas przez dwie godziny :)

  to.....@gm...il.com / 09 December 2017

 • 10.0/ 10

  <3

  t......@gm...il.com / 25 November 2017

 • 8.0/ 10

  Śmieszne, udane improwizacje

  ol.....@in...ia.pl / 08 December 2017

 • 7.0/ 10

  Ekipa powoli sie tego wieczoru rozkrecala. Braklo pieprzu w dubbingu na poczatku.

  ro.....@gm...il.com / 09 December 2017

 • 7.0/ 10

  Jak to przy improwizacji - nie wszystko wychodzi, a faktycznie dobrych tekstów jest może 30%, ale nawet dla tego warto :-) Jedyny faktyczny i baaardzo duży minus to nieziemsko duszna piwnica, słaba albo brak wentylacji/klomatyzacji. Dopóki tego nie zmienia to nie pójdę tam więcej

  ko.....@gm...il.com / 05 December 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.4
Średnia ocena
Zanurzyć się w świat tworzony na scenie przez Dwóch Panów to istna rozkosz
- Magda

28.01 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

26.01 / 22:30

03.02 / 21:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Solidna dawka śmiechu gwarantowana!
- Agata

Dziś / 19:00

Gatunek: Monodram
8.9
Średnia ocena
Rewelacja! Na pewno nie był to ich ostatni spektakl, na którym się pojawiłem :)
- Michał

21.01 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.