Dubbingi niszczą: Słoneczny patrol - zdjęcie

Średnia ocena

93 oddanych głosów

8.1 / 10

Dubbingi niszczą: Słoneczny patrol

Wieczór dla fanów przewrotnych, niesfornych i błyskotliwych dubbingów. Znane filmy i seriale już nigdy nie będą takie same.

Improwizatorzy będą na żywo podkładać zupełnie nową, zaskakującą ścieżkę dubbingową do wyciętych klipów z kultowego serialu z Davidem Hasselhoffem i Pamelą Anderson w głównych rolach. Obejrzyjcie „Słoneczny patrol” z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową.

Spektakl dla osób dorosłych.

Opinie naszych widzów (20)

 • 10.0/ 10

  Klub komwdiowy znów nas nie zawiódł! Fenomenalna, niepowtarzalna i mistrzowska dawała humoru! Naprawdę warto :D

  na.....@....pl / 24 June 2018

 • 10.0/ 10

  Weronika jest najlepsza.

  ja.....@gm...il.com / 06 May 2018

 • 10.0/ 10

  Najlepszy do tej pory :)

  na.....@gm...il.com / 06 May 2018

 • 10.0/ 10

  Polecam

  ma.....@gm...il.com / 17 April 2018

 • 10.0/ 10

  Wszystkie improwizacje były super, ale najbardziej podobały mi się improwizacje Huberta, wymiata. Zawsze.

  ma.....@gm...il.com / 10 February 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.