Czy będą paluszki? – czyli improwizowana domówka - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

8,2 / 10

Czy będą paluszki? – czyli improwizowana domówka

Niezależnie od okazji (urodziny, przeprowadzka, sylwester), metrażu mieszkania czy liczby zaproszonych gości – domówki mają swoje stałe elementy. Na przykład, jeśli jest zimno – jeden z pokoi magicznie zamienia się w najgorzej zorganizowaną szatnię ever, w której łatwiej znaleźć kotłującą się wśród szalików, kurtek i czapek zakochaną parkę niż własny płaszcz. Tymczasem na balkonie toczą się rozmowy o tyle istotne, co ulotne: a nazajutrz wnioski i wyznania związane z polityką, rodziną czy pracą znaczyć będą nie więcej niż leżące w popielniczce petki. Upływ czasu wyznaczają znikające ze stołu koreczki, sałatka, chipsy i sery, aż zostają już tylko paluszki i ciasto... Aż w końcu impreza przenosi się do kuchni – a im mniejsze jest pomieszczenie, tym więcej ludzi pomieści. 

Zapraszamy na improwizowaną domówkę! Spektakl będzie powstawał na bieżąco, z pomocą inspiracji od publiczności. Zatem bądźcie punktualnie i przyprowadźcie osobę towarzyszącą!

___________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Bardzo zabawnie było :) Polecam jak najbardziej wszystkim!

  da.....@gm...il.com / 05 listopada 2021

 • 9,0/ 10

  Fajny polecam można się rozerwać

  al.....@ga...ta.pl / 29 sierpnia 2021

 • 8,0/ 10

  Miła forma spędzenia wieczoru i super poprawiacz humoru!

  na.....@....pl / 14 grudnia 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet