Cukierek albo psikus – Klub Komediowy na Halloween - zdjęcie

Średnia ocena

138 oddanych głosów

9,2 / 10

Cukierek albo psikus – Klub Komediowy na Halloween

Starożytni Celtowie wierzyli, że 31 października zaciera się granica między światem żywych a światem umarłych, którzy wracają na ziemię i nawiedzają żyjących. I chociaż dziś w Halloween nie do końca chodzi o lęk przed marami i zjawami, to jednak nigdy nie wiesz, jakie współczesne licho dojedzie Cię w najmniej spodziewanym momencie przebieranej zabawy halloweenowej.

ZOMBI-EX

Nawet tu dopadł Cię zza światów waszej wspólnej przeszłości: twój były! Nie masz pojęcia, kto go zaprosił i dlaczego w ogóle przyszedł, skoro to impreza u TWOICH znajomych. Do tego w jakiś nadprzyrodzony sposób odgadł, w co będziesz ubrana, i założył kostium komplementarny do twojego. I teraz przebrani – ty za Frodo Bagginsa, on za Sama Gamgee – wyglądacie jak para, a po pół godzinie wszyscy plotkują już tylko o waszym rzekomym zejściu się. Cały wieczór starasz się zgubić eks w tłumie innych przebierańców, ale on chodzi za tobą krok w krok i deklaruje, że będzie nosił za was dwoje ciężar rozłąki. A kiedy w końcu nachodzi cię myśl, by dać mu szansę, przyłapujesz go w objęciach krępej, biuściastej blondyny w kostiumie bawarskim… Impreza dogorywa. Zamawiasz ubera i udajesz się na zachód...

DEADLINE Z ULICY POSTĘPU

Rozkosznie pijesz ze znajomymi z pracy 10 kolejkę krwawej mary, kiedy nieoczekiwanie naraz brzęczą wasze telefony – powiadomienie na Slacku. Fryderyk, manager waszego działu, ukazuje się wam w swoim najstraszniejszym wydaniu: wycyzelowanym opierdolu za niewysłanie mu budżetów projektów realizowanych w Q4. Z początku lekceważysz wiadomość, ale gdy kolejno z imprezy znikają Nina, Radek i Leon, zaczynasz nerwowo szukać swojego smartphone’a, by zamówić Bolta, i pojechać do biura na Mordorze. Na klatce schodowej ku swojemu przerażeniu nieomal mijasz się z Fryderykiem, na szczęście w porę przyjeżdża winda, w której znajdujesz schronienie. Wiesz, że na imprezie wciąż jest Marysia. Zostawiasz ją jednak na pastwę Fryderyka – Maria jest najstarsza stażem, swoje już przepracowała… Impreza kończy się dla ciebie szybciej, niż zakładałeś. Wsiadasz do stojącej pod blokiem taksówki, jednak okazuje się, że kierowca wciąż realizuje kurs Fryderyka. Jesteś zbyt pijany, by wysiąść. W oddali słyszysz płacz Marii...

WIDMOROŚL

Uwielbiacie z mężem przebierane imprezy. Jednak jako świeżo upieczeni rodzice nie wychodziliście nigdzie od jakichś dwóch i pół roku. Dlatego TO Halloween planowaliście z należytą starannością: Pół roku temu zaczęliście kompletować stroje, opiekunkę zabookowaliście z miesięcznym wyprzedzeniem, a Ty dodatkowo wczoraj wypiłaś solidne whisky na lodzie, prewencyjnie – aby szok alkoholowy nie zaskoczył Cię zbyt szybko na przyjęciu halloweenowym i nie ściął przedwcześnie z nóg. Dziś jest Wasz wieczór. Dziś nie jesteście zmęczonymi rodzicami dwulatka, nie jesteście nawet małżeństwem – dziś jesteście parą frywolnych bohaterów, Batmanem i Kobietą Kotem! Niestety, po niespełna godzinie Wasze słodkie Gotham zakłóca telefon od niani: Jaś – nie wiedzieć jak – dorwał się do słoika ze słodyczami i pochłonął 15 kinderków, 4 lubisie i sześciopak mamby. Oczywiście rozbolał go brzuszek, płacze, chce do mamy i chyba w ogóle trzeba z chłopcem jechać do szpitala. Impreza nie zdążyła się nawet rozkręcić. Jest na tyle wcześnie, że moglibyście wrócić do domu tramwajem. W milczeniu docieracie do mieszkania. Na miejscu okazuje się, że dziecko zdołało zasnąć, a ty zaczynasz planować, jak sama za kilkanaście lat zatrujesz mu życie towarzyskie...

Zapraszamy na halloweenowy wieczór z improwizacją! Wszystko powstanie na żywo, na oczach publiczności oraz dzięki inspiracjom od widzów!

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (47)

 • 10,0/ 10

  Nie zawiedliście mnie Państwo jak zwykle. Byłam częstym gościem w Klubie przed czasem pandemii. I bardzo mi Was brakowało :)

  ew.....@....pl / 03 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Po raz pierwszy uczestniczyłam w takiej formie spektaklu. Nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać... Jestem niezwykle zaskoczona :) Bawiłam się rewelacyjnie. Na pewno będę wracała :) z wielką przyjemnością :)

  go.....@po...ta.onet.pl / 02 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobra obsada, świetna improwizacja, bardzo dobra akustyka. Polecam!

  af.....@....pl / 31 października 2021

 • 10,0/ 10

  Wyszłam zmęczona śmiechem. Bardzo tego potrzebowałam.. Już planuję kolejna wizytę w Klubie Komediowym.

  au.....@gm...il.com / 31 października 2021

 • 10,0/ 10

  Wybitne!!! :)

  ma.....@....pl / 18 października 2018

 • 10,0/ 10

  Super fajne występy. Polecam

  ce.....@gm...il.com / 09 września 2018

 • 10,0/ 10

  Pierwszy raz byłam. Super rozrywka, bardzo ciekawa konwencja. Polecam każdemu.

  ma.....@gm...il.com / 08 września 2018

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! Było wszystko i jeszcze więcej :-)

  jo.....@....pl / 09 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  Ouuu

  le.....@gm...il.com / 08 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  byłam zachwycona błyskotliwościa i poziomem aktorów. Miłe ze są takie miejsca i na tak dobrym poziomie rozrywka. GRATULACJE!!!!

  ci.....@gm...il.com / 02 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Super improwizacja i atmosfera , najlepszy klub komediowy w wawie :)

  fm.....@gm...il.com / 08 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Nigdy nie przypuszczałbym, że można tak zgrabnie bawić publikę improwizacją. Bardzo pomysłowi aktorzy!

  go.....@gm...il.com / 28 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  zmieszny, ze smakiem...

  Ma.....@gm...il.com / 26 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajna forma spędzania czasu. Prawie sikałyśmy ze śmiechu.

  ak.....@gm...il.com / 24 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Jak zawsze, poplakalam sie ze smiechu😊.

  ni.....@gm...il.com / 01 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl. Początkowo podchodziliśmy do tego trochę niepewni, ale już po pierwszych kilku minutach okazało się, że to była najlepsza opcja na sobotni wieczór. Świetne pomysły na improwizacje, przednie wykonanie, mega kreatywnie i śmiesznie. Humor wysokich lotów. Naprawdę przyjemnie spędzony czas.

  An.....@gm...il.com / 07 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  Polecam gorąco! Kapitalna zabawa!

  as.....@....pl / 06 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  Wielka klasa!

  ku.....@gm...il.com / 05 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  świetna zabawa, ale przede wszystkim wielki szacun dla improwizujących, bo to niezwykła sztuka, żeby było śmiesznie i inteligentnie na full spontatnie

  pe.....@gm...il.com / 05 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  Nooo sztos. Plakalam ze smiechu. Wszyscy byli super ale Maciek wymiatal 😊.

  ni.....@gm...il.com / 05 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  Niesamowite miejsce, niesamowite wrażenia, wspaniali, utalentowani ludzie. Nigdy mnie nie zawodzą :)

  ew.....@....pl / 05 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle dobra zabawa, świetna atmosfera i nieustajacy podziw z mojej strony!!! :-)

  go.....@gm...il.com / 24 września 2017

 • 10,0/ 10

  Było cudnie, atmosfera cudowna:)

  a......@gm...il.com / 16 maja 2017

 • 10,0/ 10

  Humor improwizowany na najwyzszym poziomie :)

  R......@ad...xt.pl / 07 maja 2017

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa, zaangażowana publiczność, błyskotliwe teksty na scenie ;)

  ew.....@gm...il.com / 10 kwietnia 2017

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.