CSI: Kryminalne zagadki Warszawy - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

7,8 / 10

CSI: Kryminalne zagadki Warszawy

Jeśli zło czai się wszędzie, to Warszawę uznać można za jego epicentrum. Fale zazdrości i pieniędzy przetaczają się jej ulicami codzienne, podsycane ambicjami i romansami. A po takim sztormie fale zawsze wyrzucają na brzeg jakieś ciało…

Zapraszamy na improwizowany kryminał, w którym to publiczność pomoże wskazać winnego. Ktoś zabije, ktoś zginie, ktoś rozwiąże tę zagadkę, a ktoś inny będzie pewnie w tej całej sprawie zupełnie nieistotny.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Realizacja

Teatr Improwizacji Arnold.  

Nasze spektakle powstają na żywo, bez scenariusza. Lubimy, kiedy komedia wynika z prawdy – a prawda jest taka, że każdemu z nas czasem w życiu wychodzi, a czasem nie. Improwizujemy, ponieważ sprawia nam to radość, którą chcemy zarazić publiczność. Tworzone przez nas na scenie światy i postaci przenikają się wzajemnie, aby po chwili doprowadzić nas, improwizatorów, do wyborów, których nigdy jeszcze nie podejmowaliśmy. Nasza grupa powstała w grudniu 2016 r.

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Genialny! polecam, świetna gra aktorska.

  ju.....@....pl / 20 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Świetny scenariusz,świetna gra, świetna zabawa!

  sk.....@....pl / 20 stycznia 2020

 • 8,0/ 10

  Większy udział publiczności w spektaklu :)

  u......@ic...ud.com / 01 listopada 2021

 • 5,0/ 10

  Panowie ratowali spektakl niestety Panie wypadły bardzo słabo przez co spektakl który mógł być fantastyczny był przeciętny.

  fu.....@gm...il.com / 11 listopada 2021

 • 1,0/ 10

  Bardzo słabe, miałam wrażenie, że aktorzy byli w ogóle nieprzygotowani. Szkoda było 30 zł. Mało być śmiesznie a wyszło coś żenującego. Przykre.

  e......@gm...il.com / 01 listopada 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.