Ćma barowa, czyli historie z knajpy - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów

9.0 / 10

Ćma barowa, czyli historie z knajpy

Knajpiany spektakl pełen przystojnych kobiet, nieprzystojnych anegdot i zawadiackich mężczyzn, z improwizowanymi piosenkami w tle.

***** „Najzabawniejsze osoby w Warszawie w jednym miejscu” – Małgorzata Halber

Tym razem improwizatorzy zabiorą nas w świat klubokawiarni pełen przystojnych kobiet, nieprzystojnych anegdot, zawadiackich mężczyzn i uwodzicielskich piosenek. A wszystko to spowite wyobraźnią i dowcipem występujących na scenie aktorów.

Tego wieczoru możemy przenieść się do Karova Milky Bar, Rick's Cafe Americain, zajazdu Pod rozbrykanym kucykiem, do Cafe pod Minogą, a może w jeszcze gdzie indziej… Spektakl – zarówno zagrane sceny, jak i piosenki śpiewane z akompaniamentem pianistki Mai Lenar – będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci.

Opinie naszych widzów (14)

 • 10.0/ 10

  Rewelacja!!!

  p......@gm...il.com / 01 July 2018

 • 10.0/ 10

  Bardzo dobry!!! Świetna opcja z piosenkami :-) Super zaimprowizowane, cudnie wyśpiewane. Bardzo duża dawka pozytywnej enegrii :-)

  jo.....@gm...il.com / 07 May 2018

 • 10.0/ 10

  Świetna zabawa i do tego zarażająca. W przerwie spektaklu zainspirowani duchem spektaklu freestajlowaliśmy dialog z kolegą dialog na temat ... spektaklu. Szacunek dla całego zespołu, A w dziewczynie, która śpiewała się absolutnie zakochałem. Cudnie!

  Pi.....@pr...il.com / 16 April 2018

 • 10.0/ 10

  Super wydarzenie! Widziałem już zespół w akcji, ale zawsze mnie pozytywnie zaskakują. Udział w wydarzeniu tworzonym na oczach, a wręcz przy współudziale publiczności to coś niesamowitego, Kapitalnie spędzony czas. Polecam!

  mi.....@gm...il.com / 15 April 2018

 • 10.0/ 10

  Niezwykle uzdolnieni artysci. Zabawa gwarantowana!!!

  ag.....@fo...es.pl / 15 April 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Ten duet powinien trafić do repertuaru Klubu Komediowego na stałe. Rewelacja!
- Marta

20.08 / 20:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.