Bitwa na power pointy | NOWOŚĆ - zdjęcie

Średnia ocena

23 oddanych głosów

8,1 / 10

Bitwa na power pointy | NOWOŚĆ

Traumy publicznych wystąpień, widmo zaciętego rzutnika i wspomnienie pomieszanych danych... Seria komediowych wystąpień, zainspirowanych prezentacjami PowerPoint!

Runda pierwsza: Slajd typu tabela vs slajd tekstowy. Co preferuje rada nadzorcza?

Taktyka: Shift → Zaznaczenie → Wyrównaj zdaje się zapewniać przewagę pracownikowi nr 1. Tymczasem zawodnik nr 2 nieoczekiwanie zmienia domyślny rodzaj slajdu. Bang! Monitor przeciwnika wariuje! Gracz nr 1 stosuje więc wypełnienie gradientowe – pod wzór na krawacie szefa! 5 punktów do przodu! Pracownik nr 2 podłapuje ruch rywala i korzysta z opcji: Zastosuj do wszystkich. GAME OVER! Przeciwnik się po tym nie podniesie, ale… jednak nie, jednak zawodnik z nr 1 sięga po funkcję: Śledź edycję dokumentu → Cofnij! Cofa! Cofaaa! BACK TO THE GAME! Finalne starcie: tworzenie własnych animacji! Losowe pasy vs ścieranie. Jeden wydłuża, drugi – spowalnia. Idą łeb w łeb. I kiedy wydawałoby się, że gracz nr 1 już sięga po zwycięstwo, jego konkurent dodaje multimedia do prezentacji!! Co za wyrafinowana strategia! Co za emocje!

Plik → Zapisz jako → WYGRYWA-GRACZ-Z-NR-2.PPTX!

Zapraszamy na spektakl inspirowany Waszymi prezentacjami PowerPoint! Przywołamy traumy publicznych wystąpień, widmo zaciętego rzutnika i wspomnienie pomieszanych danych, które uciekły słupkom i wykresom kołowym, i nijak nie chcą się dać zinterpretować. Weźmiemy Wasze ppt na nasz komediowy warsztat, przepiszemy po swojemu poszczególne slajdy, by na koniec zaprezentować Wam pokaz, którego nie zapomnicie!

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  arcydzielo, ❤️❤️❤️

  k_.....@ic...ud.com / 18 października 2019

 • 9,0/ 10

  Każdy, kto choć raz robił prezentację, doskonale poczuje o czym jest ten spektakl ;) Polecam serdecznie, my bawiliśmy się przednio!

  ba.....@gm...il.com / 26 stycznia 2020

 • 9,0/ 10

  Było fajnie, zabawnie, dynamicznie. Bawiłem się super. Minus 1 pkt za zbyt częste przerywniki w postaci "qrwa" "chu....." Nie chce wyjść na sztywniaka ...... ale co za dużo to niezdrowo

  al.....@ga...ta.pl / 18 października 2019

 • 8,0/ 10

  Spektakl mi się podobał, był prowadzony na żywo, bez zbędnego scenariusza, aktorzy się starali. Jedną "gwiazdkę" odejmuję za płatną szatnię, już naprawdę mogliby Państwo sobie odpuścić tę złotówkę; a drugą odjąłem za opóźnienie spektaklu - według wydarzenia na Facebooku miał rozpocząć się o 21:30 i zakończyć o 23:00, w rzeczywistości rozpoczął się po 21:40 i zakończył chwilę przed 23:25.

  ka.....@gm...il.com / 18 października 2019

 • 7,0/ 10

  Trochę za długi

  ag.....@gm...il.com / 23 listopada 2019

 • 3,0/ 10

  Zbyt duży chaos i zbyt abstrakcyjne prezentacje, przez co improwizacja była trudna i nie było przewodnich żartów/gagów. Wszystkie prezentacje miały ten sam schemat, były takie same ale inne obrazki. Zdecydowanie wolę improwizacje grupową. Rozczarowałem się ale na pewno jeszcze przyjdę na inny spektakl improwizowany.

  ad.....@gm...il.com / 18 października 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.