Bitwa na power pointy - zdjęcie

Średnia ocena

33 oddanych głosów

8,2 / 10

Bitwa na power pointy

Traumy publicznych wystąpień, widmo zaciętego rzutnika i wspomnienie pomieszanych danych... Seria komediowych wystąpień, zainspirowanych prezentacjami PowerPoint!

Runda pierwsza: Slajd typu tabela vs slajd tekstowy. Co preferuje rada nadzorcza?

Taktyka: Shift → Zaznaczenie → Wyrównaj zdaje się zapewniać przewagę pracownikowi nr 1. Tymczasem zawodnik nr 2 nieoczekiwanie zmienia domyślny rodzaj slajdu. Bang! Monitor przeciwnika wariuje! Gracz nr 1 stosuje więc wypełnienie gradientowe – pod wzór na krawacie szefa! 5 punktów do przodu! Pracownik nr 2 podłapuje ruch rywala i korzysta z opcji: Zastosuj do wszystkich. GAME OVER! Przeciwnik się po tym nie podniesie, ale… jednak nie, jednak zawodnik z nr 1 sięga po funkcję: Śledź edycję dokumentu → Cofnij! Cofa! Cofaaa! BACK TO THE GAME! Finalne starcie: tworzenie własnych animacji! Losowe pasy vs ścieranie. Jeden wydłuża, drugi – spowalnia. Idą łeb w łeb. I kiedy wydawałoby się, że gracz nr 1 już sięga po zwycięstwo, jego konkurent dodaje multimedia do prezentacji!! Co za wyrafinowana strategia! Co za emocje!

Plik → Zapisz jako → WYGRYWA-GRACZ-Z-NR-2.PPTX!

Zapraszamy na spektakl inspirowany Waszymi prezentacjami PowerPoint! Przywołamy traumy publicznych wystąpień, widmo zaciętego rzutnika i wspomnienie pomieszanych danych, które uciekły słupkom i wykresom kołowym, i nijak nie chcą się dać zinterpretować. Weźmiemy Wasze ppt na nasz komediowy warsztat, przepiszemy po swojemu poszczególne slajdy, by na koniec zaprezentować Wam pokaz, którego nie zapomnicie!

Czas trwania: 50 minut

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Super zabawa!

  ny.....@....pl / 19 października 2020

 • 10,0/ 10

  arcydzielo, ❤️❤️❤️

  k_.....@ic...ud.com / 18 października 2019

 • 9,0/ 10

  Każdy, kto choć raz robił prezentację, doskonale poczuje o czym jest ten spektakl ;) Polecam serdecznie, my bawiliśmy się przednio!

  ba.....@gm...il.com / 26 stycznia 2020

 • 9,0/ 10

  Było fajnie, zabawnie, dynamicznie. Bawiłem się super. Minus 1 pkt za zbyt częste przerywniki w postaci "qrwa" "chu....." Nie chce wyjść na sztywniaka ...... ale co za dużo to niezdrowo

  al.....@ga...ta.pl / 18 października 2019

 • 8,0/ 10

  Spektakl mi się podobał, był prowadzony na żywo, bez zbędnego scenariusza, aktorzy się starali. Jedną "gwiazdkę" odejmuję za płatną szatnię, już naprawdę mogliby Państwo sobie odpuścić tę złotówkę; a drugą odjąłem za opóźnienie spektaklu - według wydarzenia na Facebooku miał rozpocząć się o 21:30 i zakończyć o 23:00, w rzeczywistości rozpoczął się po 21:40 i zakończył chwilę przed 23:25.

  ka.....@gm...il.com / 18 października 2019

 • 7,0/ 10

  Trochę za długi

  ag.....@gm...il.com / 23 listopada 2019

 • 3,0/ 10

  Zbyt duży chaos i zbyt abstrakcyjne prezentacje, przez co improwizacja była trudna i nie było przewodnich żartów/gagów. Wszystkie prezentacje miały ten sam schemat, były takie same ale inne obrazki. Zdecydowanie wolę improwizacje grupową. Rozczarowałem się ale na pewno jeszcze przyjdę na inny spektakl improwizowany.

  ad.....@gm...il.com / 18 października 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.