Będzie wyłącznie lepiej – horoskop na 2021 | ONLINE - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,3 / 10

Będzie wyłącznie lepiej – horoskop na 2021 | ONLINE

Na rok ZOZI patrzymy wyłącznie optymistycznie! I będziemy tak długo powtarzać sobie, że będzie lepiej, będzie lepiej, będzie lepiej – aż zaklęcie to nabierze mocy sprawczej! Tak więc co nas czeka w nadchodzących miesiącach?

MIŁOŚĆ: Rok 2020 odsłonił nam nowe oblicze miłość: romanse balkonowe, love-above-plexi, fetysze jednorazowego użytku, które albo przerodzą się w szczęśliwe związki, albo – spalone na popiół – zasilą glebę Tindera. Osoby samotne niech z nadzieją wyczekują otwarcia restauracji i barów, i przywrócenia instytucji „stolików dla osób bez pary”, a także wprowadzenia w sklepach tzw. godzin dla singli. Między północą a 2 rano wypatrujcie nocnego kupidyna!

PRACA: W 2020 everyday was Friday, w dodatku casual Friday. Teraz jednak najwyższy czas albo przeprosić się z garsonką, albo nauczyć się nosić dres z taką dumą, jakby to był garnitur od Armaniego! A jeśli dotąd niewiele zmieniło się u was w kontekście zawodowym, szykujcie się na zmiany! Rynek sprzyja szczególnie tym, którzy mają kartę rowerową!

ZDROWIE: Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie…

Zapraszamy na improwizowany horoskop (a raczej horroskop, tudzież choroskop) na rozpoczynający się rok! Z mętną precyzją wróża i astrologicznym niedopowiedzeniem spojrzymy w niebo, na dłoń, w magiczną kulę – i powiemy, co może nasz czekać w 2021! Wiemy jedno: W poprzednim roku było już tak kiepsko, że teraz może być wyłącznie lepiej!

Czas trwania: 55 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 9,0/ 10

    To już moj kolejny raz w wersji online i stwierdzam, że chyba najfajniejszy :) jedna ze scenek chlopakow mi mocno nie przypasowala, ale zdarza sie. Mam nadzieję, ze widzimy się na żywo już niedługo... Bo online to niestety nie to samo. PS. Dziewczyny bardzo ładnie wyglądacie w nowym roku :) i w nowym looku. A i moj horoskop wodnikowy MEEEGA 😁Oby sie spełnił

    kw.....@....pl / 14 stycznia 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.