Antywalentynki - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów

8,1 / 10

Antywalentynki

Walentynki. Człowiek – zwłaszcza taki nie związany z nikim na stałe, a przynajmniej nie na tyle, by planować sobie wspólne wieczór walentynkowy – ma ochotę wyjść na miasto. A tu nie ma gdzie. Wszędzie pary. Przytulone, jedzą, szczebioczą… Głupio im miejsce zajmować.

 

U nas na scenie – cóż, co tu kryć – także pary. Nie będzie jednak tak różowo. To, co zobaczycie na scenie, będzie niejako rewersem walentynkowych spotkań. Wywleczmy Walentynki na lewą stronę i zobaczmy inne, jakże niechlubne oblicze tego miłosnego szaleństwa, które zaczyna się już w noc poprzedzającą 14 lutego!

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Bardzo zabawny - dużo interakcji z publicznością

  ko.....@gm...il.com / 14 lutego 2019

 • 9,0/ 10

  Sztuka improwizacji i połączenia żartu sytuacyjnego z różnymi metaforami pierwsza klasa.

  j......@gm...il.com / 16 lutego 2017

 • 7,0/ 10

  Ciekawa koncepcja budowania skeczy na podstawie miłosnych historii widzów. Spektakl był dynamiczny, lekki i śmieszny, ale irytujące było zbyt częste opieranie komizmu na użyciu wulgaryzmów oraz to, że jeden z występujących śmiał się w trakcie grania scenek - jakby nie panował nad swoją mimiką.

  ad.....@gm...il.com / 14 lutego 2019

 • 7,0/ 10

  3 kilo gotowanych ziemniaków jest lepsze niż stanie na przystanku autobusowym przy temperaturze -30 °C

  pa.....@....pl / 24 lutego 2018

 • 5,0/ 10

  Spektakl miałby potencjał, gdyby nie jedna osoba z zespołu, która za często zmieniała partnerów na scenie, czasem wpychała się na trzeciego i gro żartów tej osoby polegały na kompilacji przekleństw. Reszta uczestników świetna, o dobrym żarcie i grze. Szkoda, że została przyćmiona.

  ad.....@gm...il.com / 15 lutego 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

22.03 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,6
Średnia ocena
Lepsze niż jakakolwiek komedia w kinie czy teatrze, półtorej godziny śmiałem się prawie non-stop!
- Marek

24.02 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,6
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

Dziś / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,0
Średnia ocena
Niesamowity talent. Prawdziwa dawka niewymuszonego śmiechu w miłym towarzystwie!
- Ewelina

Jutro / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.