500 stron plus – tania rewia czytelnicza - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

8,3 / 10

500 stron plus – tania rewia czytelnicza

Oto komediowy program: 500 stron plus! Realnie najbardziej odczuwalna pomoc dla osób permanentnie niedoczytujących książek: rodziców, doktorantów, korpozakładników, ministrów kultury... Dla każdego! Co prawda nasze świadczenia realizujemy na scenie teatralnej – niemniej, beneficjenci naszego programu nie muszą składać żadnych wniosków ani zaświadczeń o wynikach matury z języka polskiego.

Ciekawi Cię, jak cytować bez zrozumienia? Chcesz wiedzieć, czy oczytanie naszej kadry zmieni coś w historii polskiej piłki nożnej? A może odkąd zaprzyjaźnione małżeństwo księgarzy wspomniało przy Tobie o zabawie w doktora Judyma i pozycji na rozdartą sosnę, nurtuje Cię kwestia przełamywania rutyny w alkowie za pomocą lektur? Nasz autorski dodatek sceniczno-literacki odpowie na wszystkie te pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości natury bibliofilskiej! A jako że spektakl grany jest w pobliżu baru, doradzimy, ile wypić wina – do Harlekina, i czy wystarczy literek – do literek.

Prozaicznym mecenasem wieczoru są Woluminy z Wołomina.

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut
Źródło zdjęcia: fot. Kobas Laksa

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Naprawdę naprawdę wysoki poziom! Widać, że na scenie mieliśmy fachowców! Pierwszy raz byłem na takiej formule w Klubie Komediowym (nieimprowizowanej) ale było również dobrze Polecam 500 stron plus!

  fi.....@gm...il.com / 16 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Konferansjerka pierwsza klasa!

  cz.....@gm...il.com / 16 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Zjawiskowa Katarzyna Kołeczek

  an.....@po...ta.wp.pl / 13 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, świeży i błyskotliwy. Polecam. Można się nawet napić piwa w trakcie.

  p......@po...ta.fm / 07 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Ekstaza słowa i obrazu

  ka.....@in...ia.pl / 07 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Świetne teksty i fantastyczne głosy śpiewające.

  ma.....@....pl / 25 października 2021

 • 4,0/ 10

  Mocno średni kabaret. Brakuje informacji czy to impro czy kabaret czy też o osobach występujących - na tej podstawie można by podjąć bardzie świadomą decyzję. Z tytułowym czytelnictwem związek miał tylko jeden ze skeczy, Większość czasu zajęła męcząca konferansjerka głównego prowadzącego. Najjaśniejszym punktem programu były piosenki w wykonaniu Kasi Dąbrowskiej - zwłaszcza ta o feminatywach

  Lj.....@....pl / 17 stycznia 2022

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet