365 twarzy Greya - zdjęcie

Średnia ocena

38 oddanych głosów

8,6 / 10

365 twarzy Greya

„Młody mężczyzna – z zawodu biznesmen, z zamiłowania garbarz – pozna cnotliwą studentkę literaturoznawstwa, która chciałaby dzielić pasję do galanterii skórzanej, nie boi się tworzyć ciasnych więzi międzyludzkich i jest gotowa ukręcić wspólnie powróz miłości”.

Krystian z Łodzi

„Romantyczna 29-latka z Warszawy pozna chłopaka z południa, najlepiej przystojnego i bogatego, z rodziny z tradycjami, który zapewni jej czas i przestrzeń na poznanie i nazwanie własnych uczuć”.

Laura z Wawki

Krystian, Laura, Massimo, Anastazja – archetypy współczesnych kochanków pojawią się także na naszej scenie. A my już ich podejmiemy z właściwą dla nas, komików, gościnnością i zagramy improwizowany spektakl balansujący pomiędzy płomiennym romansem a bazarowym harlequinem. Tego wieczoru możecie liczyć na erudycyjne wygibasy, rozerotyzowane metafory i fikuśną wyobraźnię – w liczbie i jakości adekwatnej do ceny biletu.

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Byłem pierwszy raz na takim wydarzeniu, byłem mega zaskoczony, zaskoczony pozytywnie. Od początku do końca towarzyszył mi śmiech 😂 Aktorzy zagrali na bardzo wysokim poziomie. Mega polecam 👍👍👍

  ce.....@gm...il.com / 20 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Super zabawa

  ag.....@gm...il.com / 13 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny występ, super zabawa

  mw.....@gm...il.com / 25 września 2021

 • 9,0/ 10

  Super spędzony wieczór. Mnóstwo śmiechu.

  Ka.....@....pl / 08 grudnia 2021

 • 8,0/ 10

  Całość powinna skończyć się wraz z przerwa wszystkim na koniec brakowało energii. Zabawny koncept i świetne miejsce na wieczorna rozrywkę

  Ol.....@gm...il.com / 18 października 2021

 • 8,0/ 10

  Ok. Fajny humor, fajni aktorzy/performersi.

  di.....@....pl / 13 marca 2021

 • 6,0/ 10

  Nie wiem czy to była osoba początkująca, czy na próbę ale jeden z aktorów przez cały występ nie zrobił/nie powiedział nic śmiesznego. Względem poprzednich spektakli, na których byłem było bardzo przeciętnie. Jeden z aktorów tak naprawdę uratował cały spektakl swoimi dowcipami.

  wa.....@gm...il.com / 07 czerwca 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.