1000 den: Youtube party – spektakl improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

9,4 / 10

1000 den: Youtube party – spektakl improwizowany

Kto z nas nie ogląda YouTube'a – niech pierwszy nagra jakiś filmik. Śmieszne koty, poradniki „jak żyć", pies pająk – to tylko kilka przepisów na sukces. Teraz my postanowiliśmy spróbować. Pomożecie nam zostać influenserami?

Inspiracją do improwizowanych scen będą wybrane przez Was kanały YouTube. Podczas tego spektaklu, na żywo, utworzymy nasz kanał YouTube, a Wy będziecie świadkami „the making of". Filmiki nagrają się podczas improwizowanych scen. Potem już tylko sława.

Teatr Improwizacji 1000 DEN to grupa ludzi, która zetknęła się ze sobą na styku marzeń, niezwykłej chemii i chęci stworzenia własnego unikalnego stylu improwizacji. Na naszych spektaklach prezentujemy z reguły długą formę improwizacji. Wszystko stworzone na oczach widza. Wszystko zagrane jeden jedyny raz. Zainspirowane słowem od publiczności. Raz jest śmiesznie, wzruszająco, absurdalnie, innym razem niepokojąco znajomo. Pozwólcie, że poznamy Was z naszym spojrzeniem na improwizację.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Bajeczna zabawa. Goraco polecam!!!

  eu.....@gm...il.com / 12 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Było przezabawnie! 2 godziny śmiechu non stop!

  ka.....@....pl / 02 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Mega zaskoczenie - myślałem, że temat jutuberów będzie ciężkim tematem do improwizacji, ale 1000den wybrnęli z tego świetnie! Płakałem ze śmiechu, zwłaszcza przy królu wirusów i Państwu Śmietankach :D

  pi.....@gm...il.com / 02 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Dużo fajnej energii. Dzięki!

  Ma.....@gm...il.com / 06 marca 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet