Klancyk gra Non-fiction feat. Katarzyna Surmiak-Domańska - zdjęcie

Klancyk gra Non-fiction feat. Katarzyna Surmiak-Domańska

Klancyk i InstytutR zapraszają na kolejny odcinek cyklu spektakli pod wspólnym tytułem „NON-FICTION”, w których siedmiu mężczyzn z Teatru Improwizowanego Klancyk wreszcie skonfrontuje się z Prawdą. Gościem listopadowego spotkania będzie Katarzyna Surmiak - Domańska.

Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1995 r. związana na stałe z „Gazetą Wyborczą”. Publikuje głównie reportaże i wywiady, w których porusza tematykę społeczno-obyczajową. Jej teksty ukazują się przede wszystkim w dodatkach „Gazety Wyborczej”: w „Dużym Formacie” i „Wysokich Obcasach”. Opisywała losy ludzi samotnych, przeżywających ciężkie dramaty osobiste oraz trudne relacje rodzinne, często odrzuconych przez społeczeństwo.

Inspirować nas będzie swoim reportażem "Kieślowski. Zbliżenie"

"Katarzyna Surmiak-Domańska stworzyła portret Kieślowskiego, jakiego dotąd nikomu się nie udało. Porządkujący nieznane szczegóły życia, zrywający aurę dystansu, którą reżyser – pilnie strzegący dostępu do swojej prywatności – roztaczał. Benedyktyńska praca zaowocowała reporterską, fascynującą książką. Wreszcie wiadomo, skąd się to wszystko wzięło: smutek, wyobcowanie, lęk, nieprzejednanie i spokój, który okazał się dla Kieślowskiego pułapką."

Janusz Wróblewski, Polityka

☞ Kiedy: CZWARTEK | 22 listopada | 20:00

☞ Gdzie: Faktyczny Dom Kultury, ul. Gałczyńskiego 12

☞ Bilety: 30/20 zł (Ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)

Więcej na: http://www.klancyk.pl/

Facebook: http://www.facebook.com/Klancyk

Czas trwania: 90 minut

Klancyk!

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni improwizatorzy w Polsce, których na co dzień można spotkać w warszawskim Klubie Komediowym. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce. Zespół dwukrotnie wystąpił przed poznańską publicznością na Malta Festival. Ma na koncie także występy m.in. na Open’er Festival, Chicago Improv Festival i Del Close Marathon w Nowym Jorku.

Adres i dojazd

http://klancyk.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.5
Średnia ocena
Byliśmy dużą grupą, wszyscy bawili się świetnie :) Dużo śmiechu!
- Claudia

23.11 / 22:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.9
Średnia ocena
Błyskotliwy dowcip, podany w prostej i niekrępującej formule. Świetne widowisko!
- Maciej

27.11 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.