Klancyk!

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni improwizatorzy w Polsce, których na co dzień można spotkać w warszawskim Klubie Komediowym. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce. Zespół dwukrotnie wystąpił przed poznańską publicznością na Malta Festival. Ma na koncie także występy m.in. na Open’er Festival, Chicago Improv Festival i Del Close Marathon w Nowym Jorku.

Repertuar Klancyk! w Warszawie

Klancyk & Paweł Goźliński | Miedzianka Fest

Improwizacja

Teatr Improwizowany Klancyk po raz trzeci wystąpi w Browarze Miedzianka w ramach tegorocznej edycji Miedzianka Fest. Zapraszamy na przedstawienie komediowe powstające na żywo, bez scenariusza, kostiumów i scenografii. Serię improwizowanych scen zainspirują fragmenty tekstów naszego gościa. Wystąpi z nami Paweł Goźliński, dziennikarz, teatrolog, prozaik, wykładowca, współzałożyciel (razem z Mariuszem Szczygłem i Wojciechem Tochmanem) Instytutu Reportażu. Szefował redakcjom "Dużego Formatu" i „Książek. Magazynu do czytania”.

O Klancyku
Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające bez scenariusza. Na scenie tworzy świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy. Grupę tworzą najbardziej doświadczeni improwizatorzy w Polsce, których na co dzień można spotkać na warszawskich scenach Klubu Komediowego i Resortu Komedii. Są pionierami i zarazem jedną z najpopularniejszych grup impro w Polsce. Mają na koncie wiele występów festiwalowych, w tym na Malta Festival, Open’erze, Apostrofie, Dwóch Brzegach, Festiwalu im. Zygmunta Haupta, a także Chicago Improv Festival i Del Close Marathon w Nowym Jorku.

☞ Kiedy: piątek | 23 sierpnia | 19:00
☞ Gdzie: Browar Miedzianka, Miedzianka 57b, 58-520 Janowice Wielkie
☞ Bilety: 40 zł sprzedaż online od 1 sierpnia o 20:00

Szczegóły