Piaf - mondoram w wykonaniu Patrycji Zywert - Szypka - zdjęcie

Średnia ocena

22 oddanych głosów

10,0 / 10

Piaf - mondoram w wykonaniu Patrycji Zywert - Szypka

Recital-monodram złożony z największych przebojów niezapomnianego Wróbelka. Przepleciona opowieścią o jej życiu mini inscenizacja, jest wspomnieniem o mężczyznach, tęsknotach, wzlotach, upadkach i odwiecznej pogoni za miłością, która była dla niej sensem istnienia, a której miała tak mało.

Opowieść ta to kreacja. Piaf jest obecna na scenie. Charakteryzacja, kostium, żywe wcielenie w osobę Piaf, sprawia, że Patrycja Zywert przenosi nas w najbardziej skryte zakątki Paryża, przenosi w czasie, abyśmy mogli spotkać się z Piaf taką jaka była. Prawdopodobnie...

Czas trwania: 70 minut.

Bilety 50 zł

Patrycja Zywert-Szypka aktorka, wokalistka jazzowa, pedagog, wykładowca Wyższej Szkoły Sztuk Filmowych i Teatralnych w Warszawie, współpracuje z Teatrem Powszechnym w Radomiu, Teatrem Akademia Wyobraźni we Wrocławiu, Teatrem Midraszowym w Krakowie; od ponad 15 lat na scenach teatrów i estrad w Polsce i zagranicą. Można było ją zobaczyć w przedstawieniach teatralnych i musicalach takich jak: Siostrunie, Korporacja, Carmen Latina, Przedostatnia instancja, Pokojówki, Pinokio, Tajemniczy ogród, Hiob, Alicja w krainie czarów, Pamiętnik narkomanki czy w jej najukochańszym Skrzypku na dachu, gdzie wciela się w postać jednej z córek Tewiego Mleczarza - Hudel i demonicznej zmarłej żony Lejzora Wolfa - Frumy Sahry i wiele innych. Swoją drogę wokalną zaczęła od współpracy z zespołem wokalnym B.A.CH. (Bardzo Atrakcyjny Chór), który był nazywany polskim Manhattan Transfer. Potem współpraca z absolutną śmietanką polskiej i światowej sceny muzycznej: Bogdanem Hołownią, Arturem Dutkiewiczem, Wojtkiem Majewskim, Leną Ledoff czy Tomkiem Szymusiem. Kiedy gra na scenie śpiew dodaje jej skrzydeł. Kiedy śpiewa teatr jest dla niej dopełnieniem dźwięków. Patrycja zagrała również Edith Piaf w spektaklu „Trzy Razy Piaf” w reżyserii Artura Barcisia w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

https://www.youtube.com/watch?v=ROxdXTN3n0A

Czas trwania: 70 minut

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Piękny spektakl. Ciary i mokre oczy ze wzruszenia. Na początku byłam zawiedziona, że piosenki są wykonywane w polskich aranżacjach. Szybko mi przeszło. Rozumienie tekstów dało głębszy wymiar odbioru utworów. Pani Patrycja wspaniała pod każdym względem. Polecam

  ko.....@gm...il.com / 11 października 2021

 • 10,0/ 10

  To jest absolutna rewelacja!!! pani Patrycja Zywert-Szypka to Artyska przez wielkie „A”. Spektakl „Piaf” to majstersztyk pod każdym względem (scenariusz, wykonanie piosenek, gra aktorska). Dziękuje, dziękuje., dziękuje za wspaniały wieczor i wielkie wzruszenie i cudowne przeżycie.

  ew.....@gm...il.com / 18 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Patrycja Zywert-Szypka fenomenalna! Talent niepodważalny, zarówno jeśli chodzi o grę aktorską, jak i śpiew. Kreacja I interpretacja mistrzowska! Edith Piaf stanęła na scenie i wyśpiewała nam swoje życie. Po prostu wieczór pełen wzruszeń. Polecam z całego serca.

  el.....@in...ia.pl / 16 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo dobrze wyreżyserowany, świetnie zagrany i pięknie zaśpiewany

  ba.....@....pl / 15 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Nie jest to koncert piosenek Piaf, ale cała historia. Teksty przeplatane biografią. Aktorka z każda piosenką starzeje się na scenie, bardzo wiarygodnie oddaje Edith. Aktorsko i wokalnie bardzo duzy pozytyw.

  kl.....@tl...en.pl / 15 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  To jest właśnie spektakl na takie małe widownie...., Pani Patrycja..., cóż doskonała, bardzo dobrze przygotowana, wchodzi w rolę Piaf bardzo naturalnie, choć to rola niełatwa...., , Brawo!👏👏👏

  do.....@tl...en.pl / 15 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Piękny głos

  ha.....@gm...il.com / 15 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Wspaniała cudowna feria wielokolorowych emocji, Pani Patrycja w tym czasie nie była Patrycją była Edith Piaf. Polecam. Naorawde warto to przeżyć.

  ma.....@....pl / 15 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Cudowny spektakl, głos i aktorstwo Pani Patrycji rewelacyjne , już dawno nie miałam takiej uczty duchowej , dziękuję bardzo

  ul.....@....pl / 15 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Piękny

  ba.....@gm...il.com / 15 lipca 2020

 • 10,0/ 10

  Rewelacja - najwyższa półka, , Pani Patrycja genialna - w pełnym tego słowa znaczeniu.

  ma.....@....pl / 26 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Chciałbym ocenić na 15 ale skala tylko do 10.

  bi.....@gm...il.com / 26 stycznia 2020

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet