Monika Urlik - Nie wie nikt.. - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

10,0 / 10

Monika Urlik - Nie wie nikt..

19 września w nasze 7 urodziny zapraszamy na koncert niesamowitej Moniki Urlik z zespołem, która zaprezentuje utwory z płyty „Nie wie nikt” oraz ze zbliżającej się wielkimi krokami drugiej płyty ;)

Monika Urlik - wokalistka, skrzypaczka, dyrygentka, komponuje i pisze teksty. Finalistka pierwszej edycji The Voice of Poland. W międzynarodowym festiwalu 'VENA' Michała Urbaniaka zwyciężyła autorską piosenką 'Time after time'. Zwyciężczyni TOP TRENDY 2006 oraz wielu innych festiwali i konkursów.

Tytułowy utwór „Nie wie nikt” zdobył już ponad 1 500 000 słuchaczy na kanale YouTube. Monika Urlik zdaje się mieć w portfolio swojej twórczości muzykę, teksty i emocje, których poszukuje dzisiejszy słuchacz.

Jej pierwsza, autorska płyta „Nie wie nikt” jest mieszanką elementów dubstepu, soulu, r’n’b, elektroniki i klasyki. To zbiór doświadczeń i fascynacji muzycznych połączonych niebanalnymi tekstami. Monika w inteligentny sposób łączy te style uzyskując melodie zapadające w ucho i w serce. Ze swoim głosem potrafi zrobić wszystko i zawsze zachwyca warsztatem, głębią i możliwościami. Określana jest przez wielu jako polska Whitney Houston.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Świetne, polecam!!!

  on.....@....pl / 30 września 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert rewelacyjny, głos niesamowity. Serdecznie polecam!

  a......@....pl / 21 września 2019

 • 10,0/ 10

  Niesamowity talent, piękny głos. Świetny kontakt z publicznością.

  ma.....@gm...il.com / 21 września 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe uczucie usłyszeć na żywo tak wspaniały głos.

  ki.....@....pl / 20 września 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.