Michał Rudaś - Kolory świata - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Michał Rudaś - Kolory świata

Już 25 listopada o 19:30 na naszej scenie przy akompaniamencie Piotra Mani zaśpiewa Michał Rudaś!

Podczas koncertu "Kolory świata" wokalista zabierze nas w wielobarwną podróż muzyczną przez różne kultury i gatunki muzyczne. Usłyszymy piosenki z repertuaru wokalisty z jego autorskich płyt "Shuruvath" i "Changing" oraz najnowsze single: "Kolory Świata", „Naprawdę jesteś" oraz jeden zupełnie premierowy utwór-niespodziankę. 

Bilety 50 zł

Rezerwacje 887 333 383

Michał Rudaś to artysta nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz laureat nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Wokalista znany w Polsce z programów rozrywkowych tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland - edycja 4 (ćwierćfinalista) i Twoja Twarz Brzmi Znajomo (finalista), a w Indiach ze swoich sukcesów w muzycznym telewizyjnym talent show “Dil Hai Hindustani” (2018), którego był półfinalistą. Michał Rudaś jest wieloletnim uczniem mistrza ragi indyjskiej Anupa Misry, profesora Sanskrit University w Varanasi w Indiach oraz absolwentem wydziału wokalnego Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Bednarskiej w Warszawie.  Ma na koncie 5 albumów, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską. 

Piotr Mania to pianista, aranżer i kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Piotr Mania jest laureatem Fryderyka za najlepszy debiut jazzowy 2010 roku za płytę "Pearl". Współpracował między innymi z Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Tomkiem Szymusiem, Grażyną Łobaszewską, Katarzyną Stankiewicz, Mietkiem Szcześniakiem czy Sławkiem Uniatowskim. 

Nie zabraknie też kilku klasyków polskiej i zagranicznej piosenki.

Czas trwania: 90 minut

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.