MasterClass: Warsztaty wokalne z Grażyną Łobaszewską - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

9,4 / 10

MasterClass: Warsztaty wokalne z Grażyną Łobaszewską

Wreszcie!!! Grażyna Łobaszewska poprowadzi warsztaty Master Class w Kalinowym Sercu:

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o śpiewaniu, chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i wystąpić na naszej scenie obok jednej z najlepszych polskich wokalistek to zapraszamy na dwudniowe warsztaty z Grażyną Łobaszewską, które odbędą się w kameralnej grupie i zakończą koncertem!

Master Class to profesjonalne warsztaty wprowadzające uczestnika w tajniki śpiewania. Pod okiem wyjątkowej Pani Profesor zgłębisz wiedzę, poznasz niuanse, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w tej jakże romantycznej i jednocześnie bardzo technicznej dziedzinie sztuki.

Grażyna Łobaszewska to jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorka i autorka wielu śpiewanych przez siebie utworów. Obecna na scenie od 40 lat!! Znana z przebojów "Brzydcy" lub "Czas nas uczy pogody". Wspaniała wokalistka ale i pedagog, była wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Teatralnej Krakowie, Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, prowadziła warsztaty wokalne przy Ministerstwie Kultury i Sztuki. Praca dydaktyczna zajmuje istotne miejsce w życiu wokalistki, której pogoda ducha i wielkie poczucie humoru uwielbiają studenci i warsztatowicze.

Uwaga! Warsztaty zakończą się koncertem finałowym gdzie będziesz miał (miała) okazję wystąpić u boku Grażyny Łobaszewskiej na jednej scenie!

Sb. godz. 12:00 - 19:00 - praca z techniką, emisją oraz interpretacją

Nd- godz. 11:00 - 18:00 praca z piosenką oraz interpretacją) koncert finałowy godz. 19:00)

Uczestników prosimy o przygotowanie dwóch utworów z podkładami

Czas trwania: 840 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Jestem pod wrażeniem tego miejsca. Niezwykła atmosfera i zaskakujące nagłośnienie w tak niewielkim , acz uroczym pomieszczeniu. Koncert świetny poprostu świetny. Napewno tam wrócimy :)

  ka.....@fe...aw.pl / 23 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Jestem bardzo zadowolona. Cudowna atmosfera, a wskazówki nauczyciela z wiedzą i pasją sprawiły, że w finale tych warsztatów uczestnicy pokazali o wiele więcej swoich walorów.

  mi.....@po...ta.fm / 27 marca 2019

 • 9,0/ 10

  - wspaniały klimat miejsca - wspaniali uczestnicy - wysoki poziom - Pani Grażyna to bardzo ciepła i wrażliwa osoba. Dla każdego uczestnika miała czas, oraz indywidualne podejście. Bardzo fajnie dobrane piosenki do uczestników

  al.....@....pl / 22 marca 2021

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25
Warszawa

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.