Małgorzata Hutek - Mów do mnie czule - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,3 / 10

Małgorzata Hutek - Mów do mnie czule

"Mów do mnie czule" - historia przebaczania, zrozumienia, słuchania, a przede wszystkim miłości, rozumianej jako bezinteresowany dar z samego siebie. Jest to duet wokalistki Małgorzaty Hutek i pianisty Karola Makowskiego, którzy wspólnie odkryli, że mówienie czule do ukochanej osoby pozwala rozładować sytuacje, w trudnych stresujących chwilach- dokładnie takich jaka przytrafiła się im na stoku narciarskim- ale o tym cicho sza ;) Na koncercie będzie można usłyszeć autorskie kompozycje Małgorzaty Hutek i Karola Makowskiego czerpiące z muzyki popowej oraz jazzowej.

______

Małgorzata Hutek

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach - specjalności wokalistyka jazzowa oraz studentka wydziału kompozycji i aranżacji tejże Akademii.

Nagrała dwie autorskie, wokale płyty, debiutancką Grounded in Love oraz Psalmy wraz z Dominikiem Wanią i kwartetem jazzowym Atom String Quartet. W 2017 nagrała płytę do muzyki czeskiej trębaczki jazzowej Stepanki Balcarove „Life and Happiness of Julian Tuwim”, która zawierała 9 utworów do wierszy polskiego poety. Obecnie pracuje nad projektami „Songbook of Moniuszko” oraz „Mów do mnie czule” wraz z Karolem Makowskim.

Koncertowała m.in. n a festiwalach Jazz Jamboree (2013), Singer Jazz Festival, Jazz Fest Brno 2019 (Cz), Jazzines Trutnov 2019 (Cz), Jazz i Okolice Tychy (PL), Polska Ambasada w Pradze w ramach cyklu koncertów Salon Polski 2017, Jazz Goes to Town Hradec Kralove 2018(Cz), Geyer Music Festiwal, w Izmirze oraz Stambule na zaproszenie Polskiej Ambasady w Turcji.

Jej autorskie koncerty realizowane były przez TVP w Łodzi oraz Radio Łódź. Współpracowała z wybitnymi muzykami: Krzysztofem Herdzinem, Nikolą Kołodziejczykiem, Atom String Quartet, Dominikiem Wanią, Marią Sadowską, Tatianą Okupnik., Tau, Sagit Zilberman, Tomaszem Kałwakiem, Jest dwukrotną stypendystką Prezydenta Miasta Łodzi i laureatką Grand Prix Jazz Melomanii dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Ogromny talent i kunszt wokalny Małgosi w połączeniu z rewelacyjnym akompaniamentem Karola Makowskiego. Czekam na kolejny koncert.

    Ka.....@....pl / 28 października 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.