Magda Smalara - Kobieta do zjedzenia - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

9,6 / 10

Magda Smalara - Kobieta do zjedzenia

Zapraszamy do Kalinowego Serca na wyjątkowo śmieszny, ale przede wszystkim budzący refleksje recital Magdaleny Smalary pt. „Kobieta do zjedzenia”.

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia" opowie o jednej z największych namiętności świata czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach.

Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojetne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden.

Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl dla każdej kategorii wiekowej od młodych po ............ i nie tylko dla kobiet. Można się pośmiać , popaść w refleksję i posłuchać dobrej muzyki. Wszystko smaczne, do schrupania.

  al.....@in...ia.pl / 10 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Cudowny, kameralny koncert.Z przyjemnością wysłuchaliśmy piosenek przeplatanych zabawnym opowiadaniem.

  ir.....@....pl / 09 grudnia 2019

 • 8,0/ 10

  Zabawnie i "smakowicie"!

  ir.....@....pl / 08 kwietnia 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.