Katarzyna Żak - Gadu, gadu (piosenki Agnieszki Osieckiej) - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Katarzyna Żak - Gadu, gadu (piosenki Agnieszki Osieckiej)

KATARZYNA ŻAK - znana aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wokalistka wybrała za tytuł koncertu piosenkę Agnieszki Osieckiej GADU,GADU. Zaśpiewa także piosenki : "Na całych jeziorach Ty","Szpetni czterdziestoletni", "Okularnicy", "Weselne dzieci", "Siedzę w Mławie" , "Wariatkę","Balladę wagonową" , "Cygankę" i inne.....

Aktorka miała to wielkie szczęście, że na swojej drodze zawodowej spotkała nie tylko Wojciecha Młynarskiego,ale również Agnieszkę Osiecką.

Tuż po ukończeniu Szkoły Teatralnej będąc aktorką Teatru Współczesnego we Wrocławiu grała w spektaklu "Sztukmistrz z Lublina", do którego piękną muzykę skomponował Zygmunt Konieczny,a wszystkie

songi napisała Agnieszka Osiecka...

Spotkanie, w trakcie tygodni prób do premiery z Agnieszką wywarło ogromne wrażenie na młodej wówczas adeptce sztuki aktorskiej.

Katarzynie Żak będzie towarzyszyć zespół pod kierunkiem wspaniałego akordeonisty Bartłomieja Krauze w składzie :

Hadrian Tabęcki piano,

Witold Cisło -gitara basowa

Piotr Malicki- gitara.

Koncert będzie przeplatany krótkimi,raczej zabawnymi komentarzami do każdej piosenki, stąd tytuł wydarzenia GADU GADU...

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Pani Katarzyna Żak i Muzycy - jak zawsze najwyższy poziom! Polecam serdecznie.

    zi.....@....pl / 22 marca 2019

Kalinowe Serce

Kalinowe Serce Fundacja Artystyczna im. Kaliny Jędrusik:

Powstała w 2008 roku w celu upamiętnienia Kaliny Jędrusik - wybitnej osobowości, aktorki, piosenkarki i gwiazdy Kabaretu Starszych Panów oraz po to, aby popierać i promować młode pokolenie twórców i pomóc rozwijać ich talenty.

Fundatorem organizacji jest wybitny tancerz Janusz Smoliński, wieloletni przyjaciel Jędrusik, podobnie jak pomysłodawca i prezes fundacji Zbigniew Dzięgiel.

W sercu warszawskiego Żoliborza, 19 września 2012 r., tuż przy domu Kaliny Jędrusik, powstało Kalinowe Serce - salon kulturalny, miejsce spotkań, klub, antykwariat, herbaciarnia, kawiarnia, scena kameralna. Patronką tego miejsca jest Kalina Jędrusik, która mieszkała na Żoliborzu przez 20 lat. Kalina wciąż żyje mimo upływu wielu lat od jej nagłej śmierci. Żyje dla tych, którzy ją znali i nadal pamiętają.

Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet