Katarzyna Żak - Bardzo śmieszne piosenki - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

9,5 / 10

Katarzyna Żak - Bardzo śmieszne piosenki

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie po raz kolejny zapraszamy na bardzo śmieszny, ale nie pozbawiony refleksji wieczór w towarzystwie aktorki teatralnej, filmowej oraz wokalistki – Katarzyny Żak.

W jej premierowym recitalu pt. „Bardzo śmieszne piosenki” znajdą się teksty Mariana Hemara, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Piotra Bukartyka, Artura Andrusa i Andrzeja Poniedzielskiego. Artystka wykona utwory takie jak: "Filozofia małżeńska", "Kaziu zakochaj się", "Taka głupia to już nie jestem" czy "Ziuta z Krosna".

W tym programie skupiamy się wyłącznie na pokazaniu widzowi czym tak naprawdę może być piosenka aktorska, jak za pomocą śpiewania "nie wprost" można na nowo, czy inaczej zinterpretować teksty głównie znanych piosenek. Jak przy pomocy piosenki i kilkunastu rekwizytów zagrać i pokazać widzowi różne wcielenia kobiece - od naiwnej blondynki, poprzez matkę, żonę, kochankę do kobiety wampa.

W warstwie muzycznej skupimy się na nowych aranżacjach i ciekawych brzmieniach, aby wieczór ten był bogaty nie tylko w interpretacje wokalne, ale dał możliwość artystycznego zaistnienia czterem wspaniałym muzykom: Hadriana Tabęckiego, Witolda Cisło, Bartłomieja Krauza i Piotra Malickiego.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Pani Kasia jest Mistrzynią. Poczynając od super głosu, przez ogromny talent aktorski, i poczucie humoru a kończąc na fantastycznej umiejętności nawiązywania kontaktu z publicznością. Polecam wszystkim.

    iz.....@po...ta.fm / 05 marca 2020

  • 10,0/ 10

    Rewelacja. Pani Katarzyna jest fenomenalna, piękny głos fantastyczna gra aktorska i poczucie humoru. Napewno wrocimy

    ad.....@gm...il.com / 01 marca 2020

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.