Justyna Szafran o miłości (Piaf, Osiecka, Staszewski i inni..) - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

8,5 / 10

Justyna Szafran o miłości (Piaf, Osiecka, Staszewski i inni..)

Justyna Szafran śpiewa o miłości - w repertuarze koncertu znajdą się przede wszystkim przepojone emocjami piosenki z repertuaru Edith Piaf, ale także tanga Astora Piazzolli, utwory, które Leszek Możdżer i Jerzy Satanowski napisali specjalnie dla Justyny. Będzie też "Tancbuda i saksofon", "Cyganeria", i kilka innych z płyty "Łagodna". Bo też i łagodniejszy będzie ten koncert, inne, bardziej liryczne wcielenie Justyny Szafran będą mogli zobaczyć widzowie.

JUSTYNA SZAFRAN - aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1996 roku. Uznana za Indywidualność Roku'96 w kategorii: piosenka aktorska. Uhonorowana Stypendium Artystycznym przyznanym przez władze miasta Poznania oraz Medalem Młodej Sztuki jako osobowość sceniczna. Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie wystąpiła w takich spektaklach jak między innymi: „Mandarynki i Pomarańcze”, „Trzej Muszkieterowie”, „Liżę Twoje serce”, „Dzieje Grzechu”, „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata” , oraz w wielokrotnie nagradzanych monodramach „Rzecze Budda Chinaski” i „Plugawe Oko Poety”. Ma na swoim koncie udział w wielu programach telewizyjnych a także występy na największych festiwalach w kraju i za granicą.

Rafał Karasiewicz - piano

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Spektakl rewelacyjny! Nie znaliśmy do tej pory artystki, ale zrobiła na nas ogromne wrażenie. A poza tym miejsce z klimatem. Na pewno jeszcze się tam wybierzemy.

  el.....@gm...il.com / 25 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Justyna Szafran jest Czarodziejką, która umie pochwycić widownię, by dotknąć jej serc i je obdarować. Głos, mimika, ruch. Teksty, muzyka, komentarze. Dowcip, naturalność, swoboda. Magia! I muzycy skomponowani z tym stylem i nastrojem. Pianino i akordeon. Fenomenalne! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

  ba.....@....pl / 23 lipca 2019

 • 6,0/ 10

  Pani Justyna w świetnej formie i koncert pełen dobrej energii mimo usilnych starań pianisty rodem chyba z orkiestry strażackiej, który beznadziejnie i za głośno akompaniując starał się zagłuszyć brzydko brzmiącym, przebasowanym dżwiekiem pianina gwiazdę wieczoru. Za to świetny akordeon no i ekspresja Pani Justyny. Akompaniament czasem była tak męczący, że oklaski po utworach pojawiały się po chwili odpoczynku od dźwieków pianina, a publice energii starczyło na jeden bis.

  ro.....@su...ta.pl / 22 lipca 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet