Izabela Szafrańska - Dla przyjaciół - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

Izabela Szafrańska - Dla przyjaciół

Zainteresowania muzyczne Izabeli Szafrańskiej są wielostylowe. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając coraz więcej nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych "Must Be The Music" z zespołem EL SAFFRON, którego jest liderką i założycielką. Izabela Szafrańska aktywnie koncertuje w kraju i za granicą: była zapraszana do wzięcia udziału w największych festiwalach m.in. w USA, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Rosji , Danii oraz Białorusi. W 2018 roku, Izabela Szafrańska została półfinalistką IX edycji programu muzycznego The Voice of Poland. Wokalistka obdarzona jest wyjątkową barwą głosu, która łączy w sobie dojrzałość z delikatną szlachetnością. Prezentuje osobowość sceniczną, która przyciąga, paraliżuje odbiorców siłą wyrazu i głębokością przeżyć.

Największe osiągnięcia Izabeli podczas festiwali krajowych to m.in.:

I miejsce - Studencki Festiwal Piosenki - Kraków 2015

I miejsce - Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA - Rybnik 2016

I miejsce - Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy Poezję" - Olsztyn 2017

Na koncert "Piosenki mi najbliższe" składają się utwory z nurtu piosenki literackiej, artystycznej, żydowskiej oraz popularnej, z którymi w szczególny sposób związana jest wokalistka. Klimatyczna muzyka wybitnych kompozytorów (m.in. Zbigniew Łapiński, Marek Grechuta, Włodzimierz Nahorny, Marcin Partyka) w połączeniu z tekstami najwybitniejszych poetów (m.in.Jacek Kaczmarski, Bułat Okudżawa, Agnieszka Osiecka , Jan Kondrak) w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej i dźwiękach znakomitego pianisty Przemysława Zalewskiego gwarantują wieczór pełen niezapomnianych chwil.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Znakomity głos! Mało kto dziś śpiewa z tak dobrą dykcją - nikt nie miał problemu ze zrozumieniem Izy Szafrańskiej. Ponieważ ma słuch doskonały śpiewa z równą swobodą tak po polsku, jak np. w ladino, po hiszpańsku czy po hebrajsku. Wielkie brawa!

    jw.....@gm...il.com / 23 marca 2019

  • 10,0/ 10

    Iza była rewelacyjna. Plus kultowa kameralna salka suuuper !

    sl.....@....pl / 23 marca 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.