Hanna Śleszyńska - Recital - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów

8,1 / 10

Hanna Śleszyńska - Recital

Recital to estradowa prezentacja wizerunku muzycznego Hanny Śleszyńskiej, która jest nie tylko znakomitą aktorką, ale również znakomitą wokalistką, Laureatką I nagrody XIII-go Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Usłyszymy filmowe przeboje z repertuaru Lizy Minnelli – „New York, New York” oraz „Mein Herr”, z musicalu Chicago – utwór „Mama Morton (When You’re Good to Mama)”, czyli wielkie hity musicalowe śpiewane po polsku w polskiej adaptacji. Także piosenki ze spektaklu „Criminale Tango”, Porucznik Ola”, „Portofino” oraz song Brechta – „Pieśń o żuciu gumy”, piosenkę liryczną „Mężczyzna na lotni” z tekstem Adama Nowaka, „O tych, co się za pewnie poczuli” z tekstem Wojciecha Młynarskiego, „Wszystko się chwieje” W.Korcza z tekstem Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, „Grande valse frotté” Jonasza Kofty – pastisz „Grande Valse Brillante” Ewy Demarczyk. Ponadto usłyszymy humorystyczne teksty Waligórskiego „Kariera Marysi” i „Ballada ćwiczebna na tempo i dykcję”, a także: „Windą do nieba” zespołu Dwa plus jeden, „Troszeczkę słońca” (ABI Giezynt).

Jak widać, repertuar muzyczny Hanny Śleszyńskiej wykracza poza obszary zarezerwowane przez kulturę pop. Nie schlebia tanim gustom, skłania do refleksji i daje poczucie uczestnictwa w wydarzeniu artystycznym.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Hanna Śleszyńska

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa, wspaniała atmosfera, wspaniałe teksty, cudowne wykonanie

  ma.....@....pl / 29 października 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo przyjemna kameralna i twórcza atmosfera. Energia, humor osobowość Pani Hani powalają, i do tego ten piękny mocny głos! Muzyka i humor Panów Wojtków dodają całości przyjemnego smaczku. Wspaniale spędzony czas, dużo radości! :-)

  an.....@tl...en.pl / 17 października 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały. koncert!. Pani Hanna urocza i niezwykle profesjonalna.

  u......@br...cz.pl / 16 października 2019

 • 10,0/ 10

  Swietny spektakl, Perelka znaleziona przypadkiem.

  ez.....@....com.au / 25 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo mi się podobał spektakl Pani Hani ale, ale byłam zła bo nie było miejsc jak dotarłam o 19.00. Czy już należy przyjść na 17.00 aby otrzymać dobre miejsca?

  an.....@po...ta.onet.pl / 31 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Występ p. Hanny Śleszyńskiej b. dobry. Wykonania piosenek i słowo wiążące na najwyższym poziomie.

  ba.....@ma...nt.pl / 31 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert fantastyczny. Hania swoim urokiem osobistym i energią porwała widownię. Wzruszała i bawiła do łez. Polecam. Krzysztof Rysz

  Kr.....@gm...il.com / 30 marca 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet