Hanna Śleszyńska - Recital - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów

7,2 / 10

Hanna Śleszyńska - Recital

Recital to estradowa prezentacja wizerunku muzycznego Hanny Śleszyńskiej, która jest nie tylko znakomitą aktorką, ale również znakomitą wokalistką, Laureatką I nagrody XIII-go Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Usłyszymy filmowe przeboje z repertuaru Lizy Minnelli – „New York, New York” oraz „Mein Herr”, z musicalu Chicago – utwór „Mama Morton (When You’re Good to Mama)”, czyli wielkie hity musicalowe śpiewane po polsku w polskiej adaptacji. Także piosenki ze spektaklu „Criminale Tango”, Porucznik Ola”, „Portofino” oraz song Brechta – „Pieśń o żuciu gumy”, piosenkę liryczną „Mężczyzna na lotni” z tekstem Adama Nowaka, „O tych, co się za pewnie poczuli” z tekstem Wojciecha Młynarskiego, „Wszystko się chwieje” W.Korcza z tekstem Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, „Grande valse frotté” Jonasza Kofty – pastisz „Grande Valse Brillante” Ewy Demarczyk. Ponadto usłyszymy humorystyczne teksty Waligórskiego „Kariera Marysi” i „Ballada ćwiczebna na tempo i dykcję”, a także: „Windą do nieba” zespołu Dwa plus jeden, „Troszeczkę słońca” (ABI Giezynt).

Jak widać, repertuar muzyczny Hanny Śleszyńskiej wykracza poza obszary zarezerwowane przez kulturę pop. Nie schlebia tanim gustom, skłania do refleksji i daje poczucie uczestnictwa w wydarzeniu artystycznym.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Hanna Śleszyńska

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Swietny spektakl, Perelka znaleziona przypadkiem.

  ez.....@....com.au / 25 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo mi się podobał spektakl Pani Hani ale, ale byłam zła bo nie było miejsc jak dotarłam o 19.00. Czy już należy przyjść na 17.00 aby otrzymać dobre miejsca?

  an.....@po...ta.onet.pl / 31 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Występ p. Hanny Śleszyńskiej b. dobry. Wykonania piosenek i słowo wiążące na najwyższym poziomie.

  ba.....@ma...nt.pl / 31 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert fantastyczny. Hania swoim urokiem osobistym i energią porwała widownię. Wzruszała i bawiła do łez. Polecam. Krzysztof Rysz

  Kr.....@gm...il.com / 30 marca 2019

 • 1,0/ 10

  nigdy się nie czepiam ale...krzesła jedno na drugim. Z tyłu na kanapiesiedział pan/pani Ryszard Czubak który się spóźnił...bo niektórym wszystko wypada i towarzysząca mu pani--- nie wiem kto ale bardzo egzaltowana głośna- wydaje mi się że artyści są tylko na scenie a na widowni wszyscy równi. Byłam kiedyś w Kuźni Wilanowskiej na występie i na widowni był Jausz Gajos i Katarzyna Frank-Niemczycka. Nikt nie wiedział że oni są, dopóki artysta ze sceny im podziękował. Co klasa to klasa. Pan który akompaniował Hannie też zachował się mało ciekawie zwracając się do pana od nagłośnień- Niech pan tego więcej nie robi! Mało przyjemne. Nie jestem artystką...ale mam artystyczną duszę i bie wytrzymałam tego. Po prostu wyszłam. Nie będę pisać nigdzie złych opinni ale już do Was nie mam ochoty przyjść. Z poważaniem Justyna MIchaluk justyna.m31@wp.pl

  ju.....@....pl / 05 lipca 2019

 • 1,0/ 10

  Aparatura nie działała, poziom artystyczny bardzo słaby

  ma.....@po...ta.onet.pl / 05 lipca 2019

 • 1,0/ 10

  Nasz wrażenia z pierwszej wizyty w KS są straszne. Warunki panują tam fatalne: ciasnota, duchota, do tego psuł się sprzęt, były problemy z działaniem instrumentów, odsłuchem. Mimo starszego wieku gości wielu z nich zachowywało się głośno podczas koncertu, ktoś nawet gwizdał, aż trzeba było ze sceny zwrócić uwagę. Smutno nam również, że poziom samego występu był w najwyższym stopniu rozczarowujący. To była zwykła chałtura, nie sztuka, niestety.

  ma.....@gm...il.com / 25 czerwca 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.