Halina Łabonarska - Pasja Charlsa Peguy - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Halina Łabonarska - Pasja Charlsa Peguy

Zapraszamy na poruszający monolog autorstwa Charles'a Peguy'ego jest przedstawieniem głębi doświadczeń Matki Chrystusa związanych z przeżyciem pasji Chrystusa. Owe doświadczenie jest obrazem chwili obecnej - uczestnictwem w męce Syna - przeplecionym obrazami z całego życia i działalności Syna Bożego. Monolog w mistrzowskiej interpretacji Haliny Łabonarskiej.

Czas trwania: 90 minut

Kalinowe Serce

Kalinowe Serce Fundacja Artystyczna im. Kaliny Jędrusik:

Powstała w 2008 roku w celu upamiętnienia Kaliny Jędrusik - wybitnej osobowości, aktorki, piosenkarki i gwiazdy Kabaretu Starszych Panów oraz po to, aby popierać i promować młode pokolenie twórców i pomóc rozwijać ich talenty.

Fundatorem organizacji jest wybitny tancerz Janusz Smoliński, wieloletni przyjaciel Jędrusik, podobnie jak pomysłodawca i prezes fundacji Zbigniew Dzięgiel.

W sercu warszawskiego Żoliborza, 19 września 2012 r., tuż przy domu Kaliny Jędrusik, powstało Kalinowe Serce - salon kulturalny, miejsce spotkań, klub, antykwariat, herbaciarnia, kawiarnia, scena kameralna. Patronką tego miejsca jest Kalina Jędrusik, która mieszkała na Żoliborzu przez 20 lat. Kalina wciąż żyje mimo upływu wielu lat od jej nagłej śmierci. Żyje dla tych, którzy ją znali i nadal pamiętają.

Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,3
Średnia ocena

29.06 / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
8,0
Średnia ocena
Poruszający. Mistrzostwo Pani Jandy!
- Joanna

28.07 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Monodram

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet