Halina Frąckowiak - Największe przeboje! - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

9,9 / 10

Halina Frąckowiak - Największe przeboje!

Halina Frąckowiak to wykonawczyni niezapomnianych przebojów, takich jak "Bądź gotowy dziś do drogi", "Napisz, proszę", "Papierowy księżyc" czy "Serca gwiazd". Debiutowała, kiedy miała 16 lat na II Festiwalu Młodych Talentów. Współpracowała z takimi zespołami, jak Czerwono-Czarni, ABC, Tarpany czy Drumlersi. Karierę solową rozpoczęła w 1972 r.

Halina Frąckowiak to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej lat 70-tych i 80 tych. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W roku 2005 artystka odznaczona została medalem „Zasłużony Kulturze - Gloria Artis” – przyznawanym przez Ministra Kultury. Twórczość jej wciąż cieszy się dużą popularnością, artystka ma swoich wiernych fanów.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Wokal: Halina Frąckowiak

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Pani Halina jest MEGA gwiazdą, wspaniały recital, pyszny tort urodzinowy. Czułem się szczęśliwy. Grzegorz Jaźwiński

  gj.....@on...et.pl / 05 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Kalinowe serce - znakomite miejsce. Z klimatem. Artystka ciągle w fantastycznej formie. Nagłośnienie adekwatne do sali - wyrazy dla akustyka. Jedna uwaga: organizatorzy sprzedają mnóstwo biletów, co z jednej strony zrozumiałe, bo jest wielu amatorów tego miejsca i tych wydarzeń, ale powoduje to ciasnotę i jednak dyskomfort widowni, bo sala jest nabita.

  wa.....@po...ta.onet.pl / 15 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  świetny, nic dodać nic ująć. Uwagi techniczne. Brak KLIMATYZACJI

  da.....@gm...il.com / 14 kwietnia 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.