Grzegorz Wilk - Kameralnie - zdjęcie

Grzegorz Wilk - Kameralnie

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert Grzegorza Wilka, który odbędzie się 11 marca o godz. 19:30

Grzegorz Wilk to artysta dobrze wszystkim znany z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych, m.in.: Jaka to melodia?

Solista oratoriów Piotra Rubika /koncertował w największych salach Polski, Słowacji oraz USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tournee). Współpracował z wieloma wiodącymi artystami: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Krawczyk, Paweł Kukiz, Paulina Przybysz. Laureat programu Szansa na Sukces, otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu.

Jego głos można usłyszeć m.in. na płytach Piotra Rubika, Donia, Wet Fingers, Włodzimierza Korcza i Andrzeja Zaryckiego, Zespołu Big Bit, Składance „Marek Sierocki przedstawia” oraz ścieżce dźwiękowej do filmu: „Kochaj i tańcz” – i na koniec - na swoim debiutanckim krążku WOLF-FLOW- w sumie 13 albumów.

Solista i aktor związany niegdyś z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol, aktualnie z Teatrem Syrena w Warszawie.

Po premierze widowiska „Od Opola do San Remo”, w którym wystąpił jako Gwiazda wieczoru, Katarzyna Gärtner napisała: „Grzegorz Wilk, po prostu palce lizać jak śpiewał! Sama rozkosz! Koncert trwał dwie i pół godziny, szkoda że tylko dwie i pół”. W wielu komentarzach pod adresem Grzegorza Wilka padały określenia: wspaniały, fenomenalny, świetny w każdym utworze.

Grzegorz Wilk z zespołem zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż w rytm przebojów wykonywanych niegdyś przez takich artystów jak: Elvis Presley, Tom Jones, Stan Borys, Czesław Niemen czy Paul Anka.

Czas trwania: 90 minut

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet