Adrianna Godlewska - Piosenka francuska i nie tylko - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

Adrianna Godlewska - Piosenka francuska i nie tylko

Adrianna Godlewska-Młynarska jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Teatralnej, byłą aktorką Teatru Syrena, Dramatycznego, Ludowego i Rozmaitości. Występowała także w wielu estradowych programach rozrywkowych, na przykład w kabarecie Dudek czy U Lopka.

Brała udział w wielu programach radiowych i telewizyjnych, nie tylko rozrywkowych, ale także kulinarnych - prowadziła program „Gotowanie na ekranie.”

Znana jest z prezentowania i popularyzowania w polskim radiu piosenki francuskiej, którą zaprezentuje w Kalinowym Sercu!

Piano - Marcin Mazurek

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Wyjątkowo uroczy, kameralny, ciepły spektakl za sprawą artystki, Adrianny Godlewskiej, która z niespotykaną swobodą śpiewała, wspominała, i wzruszała swoich widzów. Osoby organizujące ów koncert walnie przyczyniły się do stworzenia takiej atmosfery. Dziękuję.

  fr.....@in...ia.pl / 12 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl swietny - wrażliwość, dobór piosenek, kontakt z publicznością, aytentyzm.

  ma.....@gm...il.com / 12 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Wczorajszy wieczór w Kalinowym Sercu był magiczny. Recital p. Adrianny Godlewskiej - wzruszający, wyjątkowy. Powrót do przeszłości, wspaniała podróż muzyczna, historyczna, towarzyska. A jaka publiczność. Co za "margines społeczny", cytując klasyka:-) Dziękuję!

  ar.....@ad...pr.pl / 12 grudnia 2019

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.