MeloKoncert online - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

10,0 / 10

MeloKoncert online

Kochani Melomani!

Już 17 października, w sobotę od samego rana, zapraszamy na premierę MeloKoncertu online! Wracamy do Was po przerwie, tym razem z taneczną niespodzianką. Śpiewamy we dwie, gramy na ukulele i dzwonkach chromatycznych. MeloKoncert online to zaproszenie do wspólnej muzycznej zabawy dzieci do lat 4 z opiekunami. Usłyszycie śpiewanki i rytmiczanki (oparte o teorię uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona), znane i nieznane, z prostym tekstem, nasze autorskie melodyjki i wierszyki skierowane do maluszków.

Usiądźcie wygodnie, włączcie głośniki i śpiewajcie razem z nami. Miłej muzycznej podróży!

Patroni medialni:

Muzyka dla Smyka w Warszawie, Dzieci - czasopismo dla rodziców przedszkolaków, Qlturka.pl, EgoDziecka, Dziecko w Warszawie, Tatento.pl - bo dzieci zmieniają świat, mamaklub.pl, Gaga Magazyn, Mama w Sam Raz

Czas trwania: 35 minut

Obsada

Basia Habisiak

Tatiana Szafraniec

Magda Olczyk

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawy i bogaty w rekwizyty koncert, co dla maluchów nie jest bez znaczenia. Nasz 20 miesięczny brzdąc siedział jak zaczarowany!

  ma.....@gm...il.com / 18 października 2020

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajny pomysł z koncertem online. Niesamowite że można go było obejrzeć więcej niż raz. Nam udało się obejrzeć 3 razy. I już za drugim dziewczynki podlapywaly o co chodzi. A za 3 razem nawet 2 latka śpiewała w palzach. Super. Chcemy więcej!!!! Dziękujemy za emocje.

  an.....@gm...il.com / 18 października 2020

 • 10,0/ 10

  Bardzo dziękujemy - dziewczynki świetnie się bawiły, nawet dwukrotnie obejrzały koncert. Wciąż rymują i podśpiewują. Czekamy na kolejne!

  m......@gm...il.com / 18 października 2020

 • 10,0/ 10

  Koncert był świetny, uwielbiam oglądać dziewczyny w ich ciekawych, inspirowanych teorią uczenia się muzyki profesora Edwina Eliasa Gordona utworach. Pojawił się różnorodny materiał tonal i rytmiczny, interesująca praca ciałem podkreślająca puls. Wszystko przemyślane i dokładne. Dzięki za wspaniałą improwizację!

  jg.....@gm...il.com / 18 października 2020

 • 10,0/ 10

  Świetny koncert włączający maluchy do wspólnej zabawy. Polecam serdecznie!

  ku.....@gm...il.com / 18 października 2020

Impresariat Barbara Jagodzińska-Habisiak - Adres i dojazd

Kup bilet