Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Imka

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

Teatr Imka jest prywatnym teatrem, który założony został w 2010 roku w Warszawie przez znanego aktora filmowego i teatralnego - Tomasza Karolaka. Siedziba Teatru Imka znajduje się w Warszawie przy ul. Marii Konopnickiej 6, w budynku, w którym niegdyś znajdowała się międzynarodowa organizacja YMCA.
Repertuar Teatru Imka w ofercie ma spektakle przeznaczone przede wszystkim dla publiczności, która pragnie znaleźć na scenie coś więcej, niż tylko bezrefleksyjną rozrywkę. Teatr Imka oferuje spektakle, które bawią i wywołują uśmiech na twarzach widzów, ale jednocześnie odnoszą się do wybitnych dzieł literackich - polskich i zagranicznych, które często interpretowane są na nowo, poruszają ważne tematy dotyczące historii, współczesnego świata i aktualnych wydarzeń i zmuszają do refleksji. Teatr Imka to teatr wyróżniający się formą i językiem. Spektakle oferowane przez Teatr Imka niejednokrotnie reżyserowane były przez wybitnych polskich reżyserów m. in. Mikołaja Grabowskiego, Krystiana Lupę, Monikę Strzępińską. Spektakle Teatru Imka wielokrotnie były również nagradzane na wielu festiwalach i konkursach.
Z Teatrem Imka związanych jest wielu wybitnych aktorów, którzy tworzą te niezwykłe miejsce mi. in. Iwona Bielecka, Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska, Jan Frycz, Marek Kalita, Piotr Adamczyk, Tomasz Borkowski, i wielu innych.
Bilety i wejściówki do Teatru Imka w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Imka w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.