Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Imka

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

Teatr Imka jest prywatnym teatrem, który założony został w 2010 roku w Warszawie przez znanego aktora filmowego i teatralnego - Tomasza Karolaka. Siedziba Teatru Imka znajduje się w Warszawie przy ul. Marii Konopnickiej 6, w budynku, w którym niegdyś znajdowała się międzynarodowa organizacja YMCA.
Repertuar Teatru Imka w ofercie ma spektakle przeznaczone przede wszystkim dla publiczności, która pragnie znaleźć na scenie coś więcej, niż tylko bezrefleksyjną rozrywkę. Teatr Imka oferuje spektakle, które bawią i wywołują uśmiech na twarzach widzów, ale jednocześnie odnoszą się do wybitnych dzieł literackich - polskich i zagranicznych, które często interpretowane są na nowo, poruszają ważne tematy dotyczące historii, współczesnego świata i aktualnych wydarzeń i zmuszają do refleksji. Teatr Imka to teatr wyróżniający się formą i językiem. Spektakle oferowane przez Teatr Imka niejednokrotnie reżyserowane były przez wybitnych polskich reżyserów m. in. Mikołaja Grabowskiego, Krystiana Lupę, Monikę Strzępińską. Spektakle Teatru Imka wielokrotnie były również nagradzane na wielu festiwalach i konkursach.
Z Teatrem Imka związanych jest wielu wybitnych aktorów, którzy tworzą te niezwykłe miejsce mi. in. Iwona Bielecka, Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska, Jan Frycz, Marek Kalita, Piotr Adamczyk, Tomasz Borkowski, i wielu innych.
Bilety i wejściówki do Teatru Imka w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Imka w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.