Sex, drugs & disco polo - spektakl gościnny - zdjęcie Sex, drugs & disco polo - spektakl gościnny - zdjęcie Sex, drugs & disco polo - spektakl gościnny - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

9,2 / 10

Sex, drugs & disco polo - spektakl gościnny

W miejskim parku niedaleko muszli koncertowej spotykają się Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu disco polo, Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Choć początkowo postanowienie wygląda jak żart, dzięki determinacji i zbiegom okoliczności Ernest, Kotlet, Manuel i nowy tancerz Lerua odnajdują przyjaźń, pokonują życiowe słabości i osiągają muzyczny sukces.  

„Sex, drugs & disco polo”, komedia, która wzrusza do łez.

Jest pozytywną opowieścią o miłości nie tylko do muzyki.

W spektaklu występuje Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek, Piotr Borowski, Wojciech Brzeziński.

Czas trwania: 135 minut

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Super!

  wl.....@in...ia.pl / 28 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiłam. Szkoda, że nie ma nagłośnienia. Rozumiem, mała sala, ale momentami niestety nie było słychać co mówi jeden z aktorów :(

  Ka.....@gm...il.com / 26 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, świetny humor. Polecamy mocno!!!

  ja.....@gm...il.com / 25 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Super 💪👌👏👏👏😂

  ma.....@....pl / 25 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl rewelacja! Razem z mężem uśmialiśmy się do łez ale i były momenty wzruszające...Nie wiem czy gdyby nie wizyta p. Michała Koterskiego w DTVN i to, że przypadkowo usłyszałam ten wywiad zdecydowałabym się na tą sztukę po samym tytule czy opisie:). Zrobiłam to z przekory by dać szanse komuś mnie zaskoczyć :)))))bo teatr to teatr i relacja aktor-widz robi robotę to raz, dwa, w świetny sposób poruszone poważne ale nie tylko tematy:).. No i cóż nie każdy ma odwagę wyjść ze swojej strefy komfortu...dobrze jest mieć kogoś obok kto nam kibicuje i motywuje;). Gratuluje podjęcia wyzwania, w moim mniemaniu było warto! Znakomita sztuka i rewelacyjna atmosfera stworzona przez aktorów!

  ba.....@gm...il.com / 12 czerwca 2021

 • 8,0/ 10

  Bardzo przyjemny spektakl. Świetna zabawa. Sala szalała w rytmie disco :) Przebojowe piosenki w brawurowym wykonaniu znakomitych aktorów. Świetnie się bawiłam i kilka dni po spektaklu nadal podśpiewuję sobie piosenki z niego. Serdecznie polecam :)

  ma.....@gm...il.com / 14 czerwca 2021

 • 7,0/ 10

  Spektakl dobry 7/10. Myślę, że warty zobaczenia. Śmieszny i można się rozerwać. Głóeny minus to miejece- Garnizon Sztuki lata swojej świetności ma za sobą + brak klimatyzacji w lipcu daje się we znaki.

  a......@gm...il.com / 24 lipca 2021

Garnizon Sztuki - Adres i dojazd

ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa

https://garnizonsztuki.org.pl