Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Galeria Figur Stalowych w Warszawie

Pałac Kultury i Nauki
Plac Defilad 1
Wejście główne - Sala Ratuszowa 1P

Galeria Figur Stalowych to niepowtarzalne miejsce na świecie, gdzie w jednym miejscu można spotkać rzeźby wykonane z elementów recyklingu złomu stalowego. Figury metalowe inspirowane są postaciami z bajek, filmów Science Fiction, polityków, gwiazdami ze świata muzyki, najbardziej znanymi celebrytami, a także zwierzętami i światowymi hitami motoryzacji.

W industrialnym otoczeniu tworzymy imponujących rozmiarów figury metalowe – roboty, bohaterów kreskówek i filmów animowanych, postacie filmowe oraz perfekcyjnie zrekonstruowane samochody, które powstały w wyniku przetworzenia i obróbki złomu. Zmieniamy go w imponujące dzieła sztuki, aby tchnąć w niego zupełnie nowe życie, zupełnie jak z muzeum Madame Tussaud.

Pod bacznym okiem pomysłodawcy i założyciela galerii, Mariusza Olejnika, o pseudonimie artystycznym Jose, nad kolejnymi dziełami sztuki metalowej ciągle pracują liczni artyści. Zapraszamy więc na naszą niesamowitą wystawę figur ze złomu w Galerii Figur Stalowych. To absolutnie nietypowa rodzinna atrakcją turystyczna dla dzieci i dorosłych, którą musicie zobaczyć!

Repertuar Galeria Figur Stalowych w Warszawie w Warszawie