Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Fundacja Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM

Fundacja Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM rozpoczęła działalność w styczniu 2011 r. z inicjatywy fundatorek – Zofii Krystman i Marty Hamerszmit. Aktualnie fundację współtworzą także Karolina Olczedajewska, Xenia Zawanowska i Rafał Witek.

MISJĄ fundacji jest rozwijanie twórczego potencjału każdego dziecka oraz kształtowanie jego wrażliwości na piękno. Prowadzimy działania służące odkrywaniu i rozwijaniu talentów oraz uczeniu współpracy i odpowiedzialności za siebie nawzajem. Są to kompetencje zaniedbywane przez szkołę, a bardzo przydatne – zarówno w trakcie edukacji, jak i późniejszej pracy zawodowej.

We wszystkie nasze działania staramy się angażować rodziców dzieci. Wiemy, że żadne dziecko nie wychowuje się „w próżni” i tylko przy wsparciu najbliższych mu osób możliwe jest efektywne rozwijanie jego talentów.

WIZJA dalszego rozwoju zakłada nie tylko tworzenie i rejestrowanie wartościowej muzyki dziecięcej, ale także dzielenie się doświadczeniami w zakresie pedagogiki muzyki poprzez spotkania, seminaria, występy czy wydawnictwa.

Repertuar Fundacja Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.