Żołnierz Polski - patriotyczny one man show Rafała Rutkowskiego - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9,2 / 10

Żołnierz Polski - patriotyczny one man show Rafała Rutkowskiego

Warszawski Teatr Makabry przedstawia: Jak dostać się do wojska? Jak rozpoznać czy wybuchła wojna? Jakie produkty warto kupić na wypadek konfliktu zbrojnego? Jak zrobić rekonstrukcję historyczną w weekend? Na te inne pytania odpowie weteran, patriota i mistrz sztuk walki – pułkownik Gazda. Na zamówienie MON w Dzikiej Stronie Wisły odbędzie się szkolenie wojskowo-patriotyczne z elementami burleski, które wyłoni teatralny oddział paramilitarny, gotowy do prowadzenia wojny hybrydowej i patrolowania Warszawy. Ułańska fantazja, szarże, koszarowe żarty, makabra i anegdotki z pola walki, a przede wszystkim neopatriotyczne hity: „Karbala”, „WKU”, „Zakochany Dron”.

Po „Ojcu Polskim” i „Seksie polskim” twórcy Pożaru w Burdelu Maciej Łubieński i Michał Walczak łączą siły w kolejnym, tym razem wyjątkowo wybuchowym, patriotycznym show Rafała Rutkowskiego. Daj się zmusztrować, poczuj smak przygody, zostań żołnierzem polskim i przejdź szkolenie na Dzikiej Stronie Wisły.

W spektaklu występuje Rafał Rutkowski.

Czas trwania: 180 minut

Realizacja

Spektakl twórców Pożaru w Burdelu: Maciej Łubieński i Michał Walczak

Warszawski Teatr Makabra

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Pan Rafał Rutkowski jak zwykle genialny, jego głos, gesty i mimika są niesamowite i nie do podrobienia. Nie mogę wyjść z podziwu, jak można nauczyć się tak długich kwestii na pamięć.

  ka.....@gm...il.com / 10 sierpnia 2017

 • 10,0/ 10

  Pan Rafał Rutkowski jest mi dobrze znany od początków jego kariery scenicznej i satyrycznej. Idąc na ten spektakl wiedziałam,że się nie zawiodę. Miejsce na pl.Hallera 5 jest cudowne,wspaniała atmosfera i wspaniali ludzie. Gratuluję i pozdrawiam wszystkich - Teresa Dworak

  te.....@....pl / 10 sierpnia 2017

 • 7,0/ 10

  Brak wyrazistej puenty. Niektóre elementy mogłyby być krótsze.

  Iw.....@....pl / 10 sierpnia 2017

Dzika Strona Wisły - Adres i dojazd

http://www.dzikastronawisly.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.