Seks Polski 2.0 - zdjęcie Seks Polski 2.0 - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów

9,6 / 10

Seks Polski 2.0

Jak bronić się przed zabójczą kombinacją mroku i mrozu wie Rafał Rutkowski.

Winter is coming. A w zasadzie już nie „coming” tylko „has come”...

Prawie ćwierć wieku na scenie. Prawie ćwierć wieku w trasie. Festiwale, benefisy, każdy wieczór w innym łóżku – Rutkowski o seksie wie wszystko! Jego opowieści poruszyły profesora Maxa Hardcora, który chwycił za pióro i spisał je. Cztery lata temu był „Seks polski”. Teraz Rutkowski i Hardcore wracają do seksu i przedstawiają: „Seks Polski. Reaktywacja”.

Czy to najlepszy sposób na przetrwanie okresu świąteczno-noworocznego? Tak. Będą zagrania pod publiczkę, ale padną też ważkie kwestie: seks a patriotyzm, sex a komunizm? Nie zabraknie praktycznych i przydatnych porad, na przykład : jak poderwać na znicze, jak nakręcić film pornograficzny. „Seks polski”. Jest polski jak ruskie pierogi, choinka, bociany i Chicago.

W spektaklu występuje Rafał Rutkowski.

Realizacja

REALIZACJA: Rafał Rutkowski

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Spędziłam miło wieczór...dobrze się bawiłam...i tak samo bym się dobrze bawiła gdyby nie było tekstów politycznych ...zupelnie zbędne... bo tekst o seksie jest na tyle dobry że sam się broni

  be.....@br...nk.pl / 15 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! Rafał Rutkowski jak zawsze rozbawił nas do łez😂

  r......@gm...il.com / 30 czerwca 2017

 • 9,0/ 10

  Rafał Rutkowski jak zawsze w świetnej formie rozśmiesza do łez. Jeśli chodzi o miejsce spektaklu (dzika strona wisły) baaaardzo słaba wentylacja/klimatyzacja, żar tropików wręcz, to bardzo niekomfortowe i meczące, spektakl sporo na tym stracił.

  an.....@on...et.eu / 30 czerwca 2017

 • 8,0/ 10

  Brawurowo zagrany, zabawny spektakl typu one man show. Polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć i szukają rozrywki lekkiej, łatwej i przyjemnej ale niegłupiej.

  ol.....@po...ta.onet.pl / 21 maja 2017

Dzika Strona Wisły - Adres i dojazd

http://www.dzikastronawisly.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.