Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Dom Kultury KADR

Wincentego Rzymowskiego 32

Dom Kultury Kadr to jedna z najbardziej nowoczesnych instytucji kulturalnych na mapie Warszawy. Historia Kadru sięga roku 1979, kiedy to za sprawą oddolnej, społecznej inicjatywy na Mokotowie powstał dom kultury. W jego początkowej działalności silnie wybrzmiewała specjalizacja filmowa. Dzisiejszy Kadr to miejsce otwarte na różnorodność, czerpiące z wielu dziedzin sztuki, innowacyjne
i elastyczne. 6 października 2017 roku rozpoczął się nowy rozdział w historii Kadru – nastąpiła uroczysta inauguracja siedziby przy ulicy Gintrowskiego 32 w Warszawie.
Zmiana siedziby pociągnęła za sobą szereg fundamentalnych zmian w funkcjonowaniu domu kultury. Obecny Kadr to ponad 7000 mkw nowoczesnej przestrzeni, obejmującej m.in. 15 pracowni tematycznych, salę widowiskową, studio nagrań i studio fotograficzne. Ten potencjał umożliwił poszerzenie oferty zajęć, wprowadzenie nowej identyfikacji wizualnej, organizację wydarzeń teatralnych, muzycznych i artystycznych, na które do tej pory nie było miejsca oraz stworzenie nowoczesnego programu skierowanego do wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Stał się także okazją do zbudowania społeczności gości i przyjaciół Domu Kultury Kadr, którzy od momentu konsultacji społecznych i pierwszych szkiców wspierają inicjatywę.
Kultura to nie tylko idee, symbole i artefakty – to przede wszystkim ludzie i ich historie. Poprzez swoje działania Dom Kultury Kadr integruje lokalną społeczność i jest jej liderem – wsłuchującym się w oczekiwania, wpierającym oddolne inicjatywy, czyniącym kulturę bardziej dostępną. Dlatego integralną częścią Kadru są dwa domy sąsiedzkie – przestrzenie, które zostały oddane w użytkowanie mieszkańcom Mokotowa. To tutaj mogą omawiać bieżące wyzwania, integrować się i szukać relaksu.
Misją Kadru jest zbliżanie ludzi, dzięki któremu zmniejszamy dystans społeczny, pielęgnujemy lokalne więzi i historie oraz uczymy odpowiedzialności za swoje otoczenie. Kadr to także autorska koncepcja edukacji w kulturze i poprzez kulturę.
Wizja
Kadr chce być nowoczesną placówką kulturalno-edukacyjną, której oddziaływanie wykracza daleko poza Dzielnicę Mokotów. Naszym celem jest tworzenie warunków do swobodnego eksperymentowania w kulturze, indywidualny rozwój oraz nabywanie nowych umiejętności. Kadr ma tworzyć platformę współpracy i dialogu, kreować przestrzeń wspólną, wspierając tym samym powstawanie nowej przestrzeni publicznej.

Repertuar Dom Kultury KADR w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.