Inga Poškutė i Sylwia Michalik-Bednarczyk - Moniuszko, Chopin, Paderewski - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10.0 / 10

Inga Poškutė i Sylwia Michalik-Bednarczyk - Moniuszko, Chopin, Paderewski

Przyjdź do naszego salonu i przeżyj cudowną przygodę z muzyką. Tutaj przy lampce wina oraz kawałku domowego ciasta możesz delektować się wyborną ucztą muzyczną.

Poczuj klimat przedwojennego salonu warszawskiego, gdzie spotykano się aby porozmawiać o aktualnych wydarzeniach, polityce, kulturze, sztuce, słuchając muzyki wykonywanej przez różnych artystów. Nasz Chopin Salon pozostał wierny tamtym dniom, nie tylko przez niezmieniony styl i charakter, ale także przez codziennie rozbrzmiewającą muzykę klasyczną, która łącząc się z otoczeniem daje niespotykany nigdzie indziej klimat.

Opinie naszych widzów (1)

  • 10.0/ 10

    Taka mała uwaga, zapowiadany występ "Inga Poškutė i Sylwia Michalik-Bednarczyk - Moniuszko, Chopin, Paderewski" - się nie odbył. Występowała inna osoba - Adam Mikołaj Godziewski. Występ i miejsce bardzo ciekawe. Tylko... w/wym. wykonawca mówił po angielsku i nie wszystko zrozumiałam, odniosłam wrażenie, że nie zagrał wszystkich zapowiedzianych utworów...

    ew.....@....pl / 17 December 2017

Chopin Salon

Poczuj klimat przedwojennego salonu warszawskiego, gdzie spotykano się, aby porozmawiać o aktualnych wydarzeniach, polityce, kulturze, sztuce, słuchając muzyki wykonywanej przez różnych artystów.

Nasz Chopin Salon pozostał wierny tamtym dniom, nie tylko przez niezmieniony styl i charakter, ale także przez codziennie rozbrzmiewającą muzykę klasyczną, która łącząc się z otoczeniem daje niespotykany nigdzie indziej klimat.

Przyjdź do naszego salonu i przeżyj cudowną przygodę z muzyką. Tutaj przy lampce wina oraz kawałku domowego ciasta możesz delektować się wyborną ucztą muzyczną.

W cenie każdego biletu - kieliszek wina i kawałek domowego ciasta!

Adres i dojazd

ul. Smolna 14
00-375 Warszawa

http://chopinsalon.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.