Chopin Salon - Koncert chopinowski - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

7.8 / 10

Chopin Salon - Koncert chopinowski

Przyjdź do naszego salonu i przeżyj cudowną przygodę z muzyką. Tutaj przy lampce wina oraz kawałku domowego ciasta możesz delektować się wyborną ucztą muzyczną.

Poczuj klimat przedwojennego salonu warszawskiego, gdzie spotykano się aby porozmawiać o aktualnych wydarzeniach, polityce, kulturze, sztuce, słuchając muzyki wykonywanej przez różnych artystów. Nasz Chopin Salon pozostał wierny tamtym dniom, nie tylko przez niezmieniony styl i charakter, ale także przez codziennie rozbrzmiewającą muzykę klasyczną, która łącząc się z otoczeniem daje niespotykany nigdzie indziej klimat.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  Magnificent performance!

  ku.....@gm...il.com / 18 November 2017

 • 8.0/ 10

  młody, świetnie zapowiadający się pianista; słuchałam jego wykonania utworów Chopina z przyjemnością

  so.....@in...ol.pl / 16 April 2018

 • 3.0/ 10

  Zapowiadało się miło. Należałoby osobno ocenić koncert i organizację. O ile sam koncert przyjemny to wrażenie zepsuła jego organizacja. Koncert rozpoczął się z opóźnieniem ale chyba dlatego, że czekaliśmy na "specjalnych" gości pani organizatorki (pomimo uwag, że spóźnieni goście nie będą wpuszczani). Pod koniec koncert zamienił się w prywatna imprezę na której poczuliśmy się intruzami. Szkoda.

  ka.....@gm...il.com / 09 April 2018

Chopin Salon

Poczuj klimat przedwojennego salonu warszawskiego, gdzie spotykano się, aby porozmawiać o aktualnych wydarzeniach, polityce, kulturze, sztuce, słuchając muzyki wykonywanej przez różnych artystów.

Nasz Chopin Salon pozostał wierny tamtym dniom, nie tylko przez niezmieniony styl i charakter, ale także przez codziennie rozbrzmiewającą muzykę klasyczną, która łącząc się z otoczeniem daje niespotykany nigdzie indziej klimat.

Przyjdź do naszego salonu i przeżyj cudowną przygodę z muzyką. Tutaj przy lampce wina oraz kawałku domowego ciasta możesz delektować się wyborną ucztą muzyczną.

W cenie każdego biletu - kieliszek wina i kawałek domowego ciasta!

Adres i dojazd

ul. Smolna 14
00-375 Warszawa

http://chopinsalon.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena
Piękny, barwny, żywy - prawdziwy kalejdoskop barw Polski, polecam gorąco
- Krystyna

12.05 / 18:00

Gatunek: Koncert
8.9
Średnia ocena
Fantastyczny, pełen werwy i humoru!
- Teresa

27.04 / 19:00

Gatunek: Koncert
Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.