Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Centrum Kultury Izabelin

ul. Matejki 21
05-080 Izabelin

Centrum powstało po przekształceniu Domu Kultury, który najpierw funkcjonował w Laskach, a potem w Izabelinie. Obecnie Centrum Kultury ma nowoczesną siedzibę, wyposażone jest w wielofunkcyjną salę widowiskową oraz specjalistyczne pracownie. W pracowniach tych działa ok. 30 sekcji tematycznych, takich jak m.in. malarstwo, ceramika, witraż, balet, tańce towarzyskie, zajęcia aktorskie, joga, fitness, języki obce, klub seniora czy zespół wokalny. W zajęciach uczestniczy systematycznie ok. 500 mieszkańców Izabelina we wszystkich grupach wiekowych.

Centrum Kultury organizuje też wystawy, koncerty, przedstawienia teatralne dla dzieci i imprezy plenerowe. Na scenie ośrodka koncertowały z powodzeniem takie zespoły jak „Mazowsze” czy „Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej”, a także Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka i wielu innych.

Od 2000 roku organizowane są Izabelińskie Spotkania z Książką, skupiające czołówkę krajowych oficyn, wraz z ich autorami. Przy stoiskach wydawniczych gościli np. Ryszard Kapuściński, Jerzy Pilch, ks. Jan Twardowski, Julia Hartwig, Maria Nurowska, Monika Olejnik. Na organizowane projekcje filmowe są zapraszani w roli komentatorów znane postacie związane z filmem np. Maja Komorowska, Maria Kieślowska, Grażyna Torbicka czy Krzysztof Zanussi.

Centrum Kultury jest również od 10 lat współorganizatorem Letniego Festiwalu Muzycznego „W Krainie Chopina”, który swym zasięgiem obejmuje 3 powiaty województwa mazowieckiego. W Sali koncertowej Centrum odbywał się przez kilka lat Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Juliusza Zarębskiego.

Centrum dba nie tylko o rozwój kulturalny mieszkańców, ale także o ich kondycję fizyczną. Znakomite warunki naturalne gminy pozwalają organizować tu biegi i rajdy rowerowe, które co roku gromadzą setki uczestników z terenu powiatu oraz Warszawy. Przy Centrum Kultury Izabelin prowadzą działalność cztery sekcje sportowe: sekcja piłki nożnej, sekcja szachowa oraz sekcja koszykówki i siatkówki. W czerwcu odbywają się też rodzinne pikniki sportowe. Od 10 lat organizowany jest Bieg „Truskawki”. W imprezach uczestniczą wybitni polscy sportowcy, jak Robert Korzeniowski czy Otylia Jędrzejczak.

Repertuar Centrum Kultury Izabelin w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.