Broadway exclusive - zdjęcie Broadway exclusive - zdjęcie Broadway exclusive - zdjęcie Broadway exclusive - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów
58 zainteresowanych osób

8,4 / 10

Broadway exclusive

Koncert BROADWAY EXCLUSIVE powraca w odświeżonej formie. Mamy nadzieję, że na Głębockiej 66 zostanie równie dobrzy przyjęty , jak u widowni w Teatrze Variété w Krakowie czy Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Pierwszy koncert na naszej scenie już 24 lutego 2018 r.

Podczas show pojawią się najpiękniejsze utwory, na które zawsze Państwo czekają. Klasyka amerykańskiego teatru muzycznego (Porgy & Bess, West Side Story, Nędznicy, Miss Saigon, Upiór w Operze) oraz utwory z najnowszych spektakli, które już chwilę po premierach uzyskały status kultowych, czy światowe hity muzyki filmowej - wszystko to zabrzmi podczas koncertu.

W nowej odsłonie Broadway Exclusive pojawią się jednak także nowe, specjalnie dla Państwa przygotowane utwory - zarówno z przebojów ostatnich lat (“La La Land”), jak i musicali, których dotąd jeszcze Państwu nie prezentowaliśmy.

Wszystkie utwory jak zawsze połączone będą choreografią Santiago Bello Labradora, w doskonały sposób oddając klimat klasycznego broadwayowskiego teatru muzycznego, gdzie ciało i ruch w połączeniu ze zjawiskowym światłem (Tomasz Filipiak) tworzą jedną całość. Układy choreograficzne na ośmioro tancerzy (Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Daniela Okuniewska, Agnieszka Woźniak, Santiago Bello, Patryk Gładyś, Mateusz Miela, Mateusz Muniak) powstały na bazie dwóch stylów - Broadway oraz Contemporary.

BROADWAY EXCLUSIVE to klasyka gatunku. Utwory Leonarda Bernsteina, George’a Gershwina, Andrew Lloyda Webbera, czy Toma Kitta zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach. Wszystko to dzięki współpracy z Janem Stokłosą, który ze szczególną starannością i precyzją napisał nowe formy, wydobywając przy tym wszystko to, co daje widzom szansę rozpoznania przebojów. Band pod kierownictwem Jana Stokłosy w składzie skrzypce, II skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas/gitara basowa oraz instrumenty perkusyjne wykonuje dla Państwa wszystkie utwory na żywo.

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Idea, Scenariusz: Jakub Wocial

Kierownictwo muzyczne i Aranżacje: Jan Stokłosa

Choreografia: Santiago Bello Labrador

Tancerze: Ewelina Kruk, Natalia Kielan, Santiago Bello, Patryk Gładyś

Muzycy: Paulina Mastyło - Fałkiewicz, Justyna Milkiewicz, Agnieszka Zagroba-Klahs, Jan Stokłosa, Maciej Szczyciński, Błażej Gawliński

Realizacja dźwięku: Tomasz Budkiewicz / Krzysztof Podsiadło

Realizacja światła: Tomasz Filipiak

Opinie naszych widzów (5)

 • 9,0/ 10

  Spektakl przygotowany z rozmachem,bardzo utalentowani soliści, i nowe ciekawe aranżacje znanych musicalowych szlagierów.

  tk.....@gm...il.com / 06 marca 2017

 • 8,0/ 10

  Opracowanie muzyczne i choreograficzne na 10. Warstwa wokalna - zależny co kto lubi. Pani Natalia i Pan Jakub na 10, Pozostało poprawnie. Spektakl warty obejrzenia.

  mi.....@....pl / 23 lutego 2017

 • 7,0/ 10

  Sugeruje aby wystep wzbogacić o krótkie informacje nt musicali z których są piosenki - autor, tytuł, krótko akcja

  iz.....@....pl / 27 lutego 2018

 • 7,0/ 10

  Show ciekawe, wspaniała oprawa muzyczna, orkiestra poprostu super, taniec niestety dość monotonny i w tym samym stylu ,zwłaszcza na początku. Brakuje efektu” show”. Można by popracować nad prowadzeniem. Wokaliści - super! Generalnie godne polecenia!

  dr.....@gm...il.com / 26 lutego 2018

 • 7,0/ 10

  Spektakl bardzo dobry: doskonałe głosy, rewelacyjna grupa taneczna, świetni muzycy. W takim razie dlaczego nie "10? Bo niektóre z utworów mniej znanych (subiektywna opinia oczywiście :-), zamieniłabym na wielkie światowe szlagiery, które pewnie zna każdy (w odpowiednim wieku :) i do których zawsze chętnie wraca. Jest ich cale mnóstwo, więc pozwolę sobie podać tylko dwa przykłady: "Memory" (Barbra Streisand), "My Way" (Frank Sinatra czy Elvis Presley). W sobotnim spektaklu w BOK-u, zabrakło mi też "Tańca Wampirów", który chyba był w poprzednim repertuarze. Ale generalnie - SUPER!

  as.....@gm...il.com / 26 lutego 2018

Białołęcki Ośrodek Kultury - Adres i dojazd

http://www.bok.waw.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena
Rozrywka na najwyższym poziomie!
-

30.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
8,6
Średnia ocena
Bardzo dobry spektakl, wciska dosłownie w fotel :) Polecam!
- Emilia

19.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
9,2
Średnia ocena
Rewelacja! Razem z Mamą bawiłyśmy się wyśmienicie. Brawo!
- Dominika

20.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.