Dziwna para - zdjęcie Dziwna para - zdjęcie Dziwna para - zdjęcie Dziwna para - zdjęcie Dziwna para - zdjęcie Dziwna para - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

Dziwna para

Po raz szósty i ostatni (niestety) w ATM Scena na Bielanach wspaniały duet komediowy – Artur Barciś i Cezary Żak, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie „Dziwnej pary”. A są to kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz – co w końcu doprowadza do rozstania żoną – imieniem Oskar i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o los przyjaciela proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. Zderzenie dwóch tak krańcowo odmiennych charakterów jest źródłem wielu zabawnych sytuacji, sytuacji jednocześnie dowcipnych i ciepłych. Edward Dudek Dziewoński – jeden z najznakomitszych artystów kabaretowych i znawca lekkiego repertuaru powiedział o „Dziwnej parze”: „Neil Simon wie o komedii wszystko!”.

Zapraszamy na ostatnią już tak „Dziwną parę”.

bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu

odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 15.00 i 18.00*

*Ze względów organizacyjnych autokar

może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.

Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach

spektakl nie rozpocznie się.

odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 18:30 i 21:30

Na scenie występują między innymi Piotr Skarga, Viola Arlak, Witold Wieliński, Cezary Żak , Artur Barciś, Agnieszka Michalska.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    mega!! 11/10

    ma.....@....pl / 31 maja 2021

ATM Scena na Bielanach - Adres i dojazd

ul. Dwa Światy 1
55-040 Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

http://scenaatm.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.