Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Teatr Ochoty

ul. Reja 9
02-053 Warszawa

TEATR OCHOTY

Teatr Ochoty znajduje się w samym sercu warszawskiej dzielnicy Ochota, jest instytucją kultury m. st. Warszawy. Założony został przez życiowy i teatralny duet – Halinę Machulską i Jana Machulskiego. Obecnie dyrektorem teatru jest Joanna Nawrocka, zaś dyrektorem artystycznym - Igor Gorzkowski.
Teatr Ochoty współpracuje ze Studiem Teatralnym Koło - celem współpracy jest połączenie niezwykle bogatego doświadczenia niezależnej grupy z również cennym doświadczeniem instytucji publicznej.
Repertuar Teatru Ochoty jest bogaty w spektakle inspirowane współczesnymi dziełami. Dodatkowo Teatr Ochoty prowadzi różnego rodzaju działania artystyczno-społeczne oraz działania edukacyjne m. in. organizuje warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, liczne wydarzenia i spotkania, dyskusje, których zadaniem jest przybliżenie odbiorcom tej wyjątkowej formy sztuki, jaką jest teatr.
Teatr Ochoty wraz ze Studiem Koło co roku organizuje również konkurs „Polowanie na motyle”, który skierowany jest do młodych twórców teatralnych – zwycięskie spektakle Teatr Ochoty grane są na deskach Teatru Ochoty, co dodatkowo wzbogaca repertuar teatru.
Bilety i wejściówki do Teatru Ochoty w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr Ochoty w Warszawie

-,-
Średnia ocena

27.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
-,-
Średnia ocena

28.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
-,-
Średnia ocena

29.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia