Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Teatr Mazowiecki

ul. Elektoralna 12
00-139 Warszawa

Teatr Mazowiecki powstał dzięki połączeniu Teatru Praga oraz Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, które zaczęły działać jako jedna instytucja funkcjonująca dziś jako Mazowiecki Instytut Kultury. Siedziba Teatru Mazowieckiego znajduje się w miejscu wyjątkowym – jest to zabytkowy gmach dawnego Szpitala św. Ducha znajdujący się przy ul. Elektoralnej 12. Teatr Mazowiecki jest częścią Mazowieckiego Instytutu Kultury, dzięki czemu zyskał nowe szanse na rozwój – pod obecną nazwą funkcjonuje od 2014 roku.

Teatr Mazowiecki przyjął konwencję teatru podróżującego – spektakle przez niego wystawiane zobaczyć można w wielu ośrodkach kultury funkcjonujących w całym województwie Mazowieckim, między innymi w takich miejscowościach jak Ciechanów, Łochów, Płońsk, Ostrołęka, Mińsk Mazowiecki i wielu innych. Dla miejscowości, które nie posiadają własnych instytucji teatralnych, jest to ogromna szansa na uzyskanie stałego dostępu do tej formy sztuki, jaką jest teatr. Dzięki temu widzowie z całego Mazowsza obejrzeć mogą wspaniałe spektakle oferowane przez Teatr Mazowiecki.

Teatr Mazowiecki ma niezwykle bogaty repertuar teatralny - spektakle znajdujące się w ofercie Teatru Mazowieckiego powstają na podstawie wielu znanych dzieł. Celem Teatru Mazowieckiego jest stworzenie repertuaru, który będzie stałym elementem wielu instytucji kultury działających na całym Mazowszu.

Bilety i wejściówki do Teatru Mazowieckiego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w siedzibie teatru od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 -19.00 oraz w weekend na dwie godziny przed spektaklem.

9,4
Średnia ocena
Piękny, wzruszający spektakl. Niezwykła relacja dwóch kobiet na scenie
- Jolanta

03.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
8,9
Średnia ocena
Jeżeli istnieje jakiś aktorski bóg, to byliśmy świadkami jego zstąpienia w osobie Pana Pszoniaka.
- Jarosław

04.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
8,5
Średnia ocena
Świetna gra aktorska. Bardzo bliski, bezpośredni kontakt. Emocje czuć było przez skórę
- Paweł

05.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragedia
8,5
Średnia ocena

07.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Muzyczny
8,4
Średnia ocena

11.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,6
Średnia ocena
Urokliwy tekst, wielki filozoficzny temat w przyjaznej formie, ale przede wszystkim świetni aktorzy.
- Anna

14.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia